MIPCOM 2020'ye 600'den fazla alıcı katılacak

MIPCOM 2020'ye 600'den fazla alıcı katılacak
Ekim ayında düzenlenecek MIPCOM 2020'yle ilgili detaylar belli olmaya devam ediyor. Önde gelen içerik fuarına Ağustos itibarıyla 600'den fazla alıcının dahil olduğu duyuruldu.

Koronavirüs salgınının devam eden etkisi nedeniyle bu yılki fuarın hibrid şekilde düzenleneceği açıklanmıştı. Fuar üç aşamada yapılaca ve altı haftaya yayılacak. 5 Ekim'de bir hafta sürecek "Online+ Warm Up Week" başlayacak. Ardından 12-14 Ekim tarihleri arasında fuarın fiziksel kısmı başlayacak. "MIPCOM RENDEZVOUS" isimli ikinci kısımda 100'den fazla alıcının yer alması bekleniyor.

Cannes'da kullanılacak konferans salonlarının %50 kapasiteyle kullanılması, sunumlar arasında sterilize edilmeleri, maskenin yüz yüze görüşmelerde zorunlu olması ve bir metrelik sosyal mesafeye göre düzenleme yapılması planlanıyor.

15 Ekim-17 Kasım arasında ise "Online+ Follow Up" katılımcıları bir araya getirmeye devam edecek. MIPCOM süresince pek çok türden birçok projenin gösterimi ve uluslararası prömiyeri düzenlenecek. Ayrıca MIPJunior ve bu yıl 3. kez yapılacak CANNESERIES de MIPCOM'un bünyesinde yer alacak. Ted Sarandos, Tyler Perry, Jeremy Darroch ve Alex Amancio gibi sektörün önde gelen isimlerinin konuşmaları da fuarda yer alacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER