DC Universe'ün dizileri HBO Max'e geçiyor

DC Universe'ün dizileri HBO Max'e geçiyor
Warner Media, DC Universe'ü geri plana atıyor.

Eylül 2018'de DC Comics evrenine ait içerikleri yayınlamak amacıyla yayın hayatına başlayan dijital platfrom DC Universe'ün orijinal programları artık şirketin bir diğer dijital platformu HBO Max'te yayınlanacaklar. Kararı DC Comics'in geçici baş editörü Jim Lee, The Hollwyood Reporter'a verdiği röportaj sırasında açıkladı.

Aslında bir süredir DC Universe'ün kapanabileceği konuşuluyordu. Bu da HBO Max'in mayıs ayındaki açılışından beri daha fazla dile gelir olmuştu. DC Universe'ün dizilerinden Doom Patrol'un ikinci sezonu DC Universe'le aynı anda HBO Max'te de yayınlandı. Harley Quinn'in yola HBO Max'le devam edeceği daha önceden duyuruldu. Stargirl ise farklı olarak ikinci sezon onayını direkt olarak The CW kanalından aldı.

Hafta başında şirket çalışanlarının bir kısmını işten çıkaran Warner Media, DC Comics bölümünün %20'sini azaltmış oldu. Bu sırada da DC Universe çalışanlarının neredeyse tamamını da çıkardı. Bir süre önce DC Universe'ün yıllık üyelik satmaktan vazgeçtiği de konuşulmaya başladı.

Verilen kararla birlikte Titans, Doom Patrol, Young Justice ve Harley Quinn'in olası gelecek sezonları HBO Max'e geçti. HBO Max yakın zaman önce The Other Two ve South Side dizilerini de transfer etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER