Köpekbalığı Haftası, Discovery Channel’da ekrana gelecek!

Köpekbalığı Haftası, Discovery Channel’da ekrana gelecek!
Okyanusun derinliklerine dalarak dünyanın en ölümcül yırtıcılarından birini yakından tanımanın ve köpekbalıklarının gizli yaşamlarını keşfetmenin zamanı geldi! Bu sene Will Smith ve Mike Tyson gibi isimleri de ağırlayacak Köpekbalığı Haftası, 17-23 Ağustos arasında her gün 22:50’de Discovery Channel’da.
 
Televizyonun en çok beklenen yaz etkinliği Köpekbalığı Haftası, 17 Ağustos’ta başlıyor. Discovery Channel’da ekrana gelecek Köpekbaklığı Haftası, izleyicilere birbirinden ilginç ve heyecan verici köpekbalığı hikayeleri sunacak. Köpekbalığı Haftası, bu yıl özellikle ünlü konuklarıyla öne çıkıyor. Ünlü aktör Will Smith açık deniz korkusunu yenerken, ringlere dönmeye hazırlanan Mike Tyson bir köpekbalığıyla kafa kafaya verecek; NBA yıldızı Shaquille O’Neal ise, en yırtıcı köpekbalıklarını inceleyecek.
 
Dünyanın en saygın deniz biyologları ve bilim insanları, yepyeni teknolojileri kullanarak dünyanın dört bir yanında okyanuslarda yaşayan gizemli köpekbalıkları hakkında eşsiz bilgiler sunarken, denizlerde pandemi nedeniyle azalan insan faaliyetinin köpekbalıkları ve okyanus üzerindeki etkilerine de değinecekler.
 
Yüzgeç ticareti yüzünden hayatları tehdit altında olan 73 milyon köpekbalığını korumak adına güçlerini birleştiren Discovery ve Oceana, aynı zamanda okyanusları temiz tutmak için yapılan çalışmalara da destek veriyor.
 
Uçan Köpekbalıkları Büyük Kapışma, Hayalet Ada’nın Köpekbalıkları, Kaplan Köpekbalığı Kralı, Köpekbalığı Karantinası, Tyson Köpekbalığına Karşı, Will Smith: Korkuyu Yenmek, Köpekbalıkları Amerika’da içerikleri ile Köpekbalığı Haftası, 17-23 Ağustos arasında her gün 22:50’de Discovery Channel’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER