Büyük Avın Peşinde, Discovery Channel’da ekrana gelecek!

Büyük Avın Peşinde, Discovery Channel’da ekrana gelecek!
Para kazanmak adına, hayatınızı riske atar mıydınız?

Ölüme meydan okuyarak para kazanmaya çalışan balıkçıların kıyasıya rekabeti ve benzersiz yeteneklerine tanıklık edeceğiniz Büyük Avın Peşinde, 13 Ağustos’tan itibaren her Perşembe 21:55’te Discovery Channel’da.

Mavi Yüzgeçli Orkinos sezonunun sonlarına yaklaştık. New York, Massachusetts'in balıkçı kasabası Gloucester'da sezon bitse de, iki ekip aile işlerini kışın da sürdürmek adına savaşmaya devam ediyor. Bu serüven, 1000 kilodan fazla ağırlığa sahip balıkları avlamak için hazırlanan tekneler için oldukça zor olsa da, balıkçılar para kazanmak adına hayatlarını riske atmak zorunda kalacak.
 
Dünyanın en değerli balıklarından biri olarak kabul edilen Mavi Yüzgeçli Orkinos, dünyada çok az bulunması nedeni ile oldukça değerli. Evlerine büyük ikramiye ile dönmek adına elini taşın altına sokan balıkçılar, orkinosları elle yakalamaya çalışacak.
 
Julia Nicole ve Subdivider adlı iki balıkçı teknesinin arasındaki rekabeti gözler önüne seren Büyük Avın Peşinde, 13 Ağustos’tan itibaren her Perşembe 21:55’te Discovery Channel’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER