Fargo, 27 Eylül'de dördüncü sezonuyla ekrana dönüyor

Fargo, 27 Eylül'de dördüncü sezonuyla ekrana dönüyor
FX kanalının ödüllü draması Fargo, 27 Eylül'de dördüncü sezonuyla ekrana dönüyor.

Dizinin çekimleri devam ederken koronavirüs salgınının çıkmasının ardından çekimler durdurulmuştu. Çekimlerin bu ayın sonunda yeniden başlayacağını duyuran FX, dizinin yeni yayın tarihini de açıkladı. Daha önce 19 Nisan'da başlayacağı duyurulan diziden Ocak ayında ilk tanıtım geldi.

Dördüncü sezonunun hikayesi 1950'de Kansas City'de geçecek. Göçmenlik ve asimilasyon temalı hikayenin merkezinde birisi İtalyan, diğeri Afro-Amerikan iki suçlu çetesi olacak. Aralarında kolay olmasa da bir barış anlaşması imzalayan taraflar, barışı pekiştirmek için en büyük oğullarını takas edecek. 

Ünlü komedyen Chris Rock çetelerden birinin başındaki ismi canlandıracak. Kendi oğlunu diğer çeteye veren karakter, düşmanının oğlunu kendi oğlu gibi yetiştirmeye başlayacak. Ancak sonrasında Kansas City mafyasının başındaki isim rutin bir ameliyatta hayatını kaybedince her şey değişecek. 

Justified ve Santa Clarita Diet dizileriyle bilinen aktör, Dick “Deafy” Wickware isimli bir karakteri birkaç bölümde canlandıracak.  

Dördüncü sezonun kadrosunda Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, Uzo Aduba, Timothy Olyphant, Salvatore Esposito, Andrew Bird, Jeremie Harris, Gaetano Bruno, Anji White, Francesco Acquaroli, E’myri Crutchfield ve Amber Midthunder da yer alıyor.  Noah Hawley, gelecek sezonda da showrunner, senarist ve yönetmen olarak görev aldı. MGM Television ve FX Productions yapımcılığı üstlendi; Joel & Ethan Coen, Warren Littlefield ve John Cameronise yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER