HBO'nun yeni draması The Undoing, 25 Ekim'de başlıyor

HBO'nun yeni draması The Undoing, 25 Ekim'de başlıyor
HBO kanalının Nicole Kidman'lı ve Hugh Grant'lı yeni dizisi The Undoing, 25 Ekim'de başlıyor. Daha önce 10 Mayıs'ta başlayacağı açıklanan dizi, pandemi sonrası ertelenmişti. Dizinin yayın tarihi yeni tanıtımı eşliğinde duyuruldu.

Mini dizi olan proje, Jean Hanff Korelitz'in You Should Have Known romanından uyarlandı. Psikolojik gerilim türündeki kitap, Grace Sachs karakteri üzerine kurulu. İlk kitabını yayınlamak üzere olan başarılı terapist Grace'in iyi bir eşi ve genç bir oğlu vardır. New York'ta devam ettirdikleri düzgün hayatları bir anda sarsılır: Korkunç bir ölüm, kayıp bir koca, ortaya çıkan birçok gerçek. Bu zamana kadar kocasını tanıdığını düşünen Grace, sahip olduğu hayatı yıkıp kendisi ve çocuğu için yenisini kurmalıdır.

Dizide bahsi geçen Grace'i Kidman, onkolog kocası Jonathan'ı Hugh Grant canlandıracak. Kadroya yer alan Donald Sutherland ise Grace'in babası Franklin Renner'ı oynuyor. Sezon altı bölüm sürecek. Diziyi Big Little Lies'ı kanala hazırlayan David E. Kelly hazırladı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER