Bugs Bunny 80’inci yaşını Boomerang TV’de kutluyor!

Bugs Bunny 80’inci yaşını Boomerang TV’de kutluyor!
İlk kez 1940 yılında hayat bulan ve dünyanın en ünlü çizgi kahramanlarından biri olarak tanınan Bugs Bunny 80’inci yaşını Boomerang TV’de kutluyor. Aile boyu kahkahanın adresi Boomerang TV, hazırladığı özel yarışmayla Bugs Bunny’nin yeni yaşını karşılıyor.

Dünyanın en ünlü çizgi kahramanlarından biri olarak bilinen Bugs Bunny 80’inci yaşını Boomerang TV ekranlarında karşılıyor! Aile boyu kahkahanın adresi Boomerang TV, 1940’tan bu yana çocukları gülümseten Bugs Bunny’nin doğum günü için özel bir yarışma düzenliyor.

“Naber canım?” sorusuyla izleyenlerin kalbini çalan Bugs Bunny, https://www.boomerangtv.com.tr/campaigns/odullu-bugs-bunny-yarismasi adresinde çocukların doğum günü mesajlarını bekliyor. En yaratıcı sekiz cevap, birbirinden güzel hediyelerle ödüllendiriliyor. Nevresim takımı, 204 parça ahşap kutu puzzle, 80’inci yıl özel kupası, kalem kutusu, bez çanta, kitap ayracı, bükülebilir Bugs Bunny oyuncağının olduğu eğlenceli paket, sekiz Bugs Bunny hayranıyla buluşacak. Yarışma 31 Ağustos tarihinde sona eriyor.

Bugs Bunny’nin doğum günü partisi özel yarışmayla son bulmuyor. Birbirinden eğlenceli Bugs Bunny oyunları ve videoları www.boomerangtv.com.tr adresinde çocukları bekliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER