Stanley Tucci, La Fortuna dizisinin başrolünü üstlendi

Stanley Tucci, La Fortuna dizisinin başrolünü üstlendi
Stanley Tucci, yeni bir diziyle televizyona geliyor. Oyuncu, La Fortuna dizisinin kadrosuna katıldı.

ABD'nin kablolu kanallarından AMC ile İspanyol kablolu kanal Movistar+ ortaklığıyla hazırlanan proje, Paco Roca ve Guillermo Corral imzalı çizgi roman The Treasure of the Black Swan'dan uyarlanacak. Sezonu 6 bölüm sürecek ve 2021'de ekrana gelecek. Senaryoyu Antonio Hernandez ile birlikte yazan Oscar ödüllü yönetmen Alejandro Amenábar (The Others, The Sea Inside), altı bölümün tamamını yönetecek. 

Hikayesi hazine taşıyan bir geminin battığı 1804 yılında ve günümüzde geçecek. Dizi, bir hazine avından ziyade bulunduktan sonraki hukuki süreci anlatacak. Alex Ventura isimli deneyimsiz bir İspanyol diplomatın gözünden anlatılacak hikayede Alex, gümüş dolu bir batığı bulan Amerikan bir hazine avcısıyla hukuki çekişmeye girer. Amacı bulunanları ülkesine geri getirmektir. 

Bahsi geçen Alex'i Álvaro Mel canlandıracak. Tucci ise batık hazinesi çalınan ünlü maceracı Frank Wild'a hayat verecek. Ana Polvorosa ise Alex'in yardımcısını oynayacak. Kadroda Clarke Peters (Da 5 Bloods), T’Nia Miller, Karra Elejalde, Manolo Solo, Blanca Portillo ve Pedro Casablanc da yer alıyor.

AMC Studios, Movistar+ ve MOD Pictures, dizinin yapımını üstlendi. Çekimlerin bu hafta İspanya'da başlaması ve gelecek yıl Kuzdey Amerika'ya geçmesi bekleniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER