Space Force, ilk ayında Netflix'te 40 milyon üye tarafından izlendi

Space Force, ilk ayında Netflix'te 40 milyon üye tarafından izlendi
Geçtiğimiz günlerde bugüne kadar en çok izlenen 10 filmini açıklayan Netflix, son dönemde ekrana getirdiği bazı yapımların izlenme sayılarını da açıkladı.

Mindy Kaling’in yaratıcısı olduğu komedi dizisi Never Have I Haver, ilk dört haftasında 40 milyon üye tarafından izlendi. Steve Carell'ın başrolünde olduğu, Greg Daniels'ın hazırladığı uzay komedisi Space Force da 40 milyon üye tarafından izlendi.

12 Haziran’da yayınlanan Spike Lee imzalı Da 5 Bloods filmi 27 milyon üyeye, reality şov Too Hot to Handle'ın ilk sezonu 51 milyon üyeye ulaşırken bir ayını tamamlamaya yaklaşan Floor is Lava'nın ise 37 milyon üyeye ulaşması bekleniyor. Netflix, Charlize Theron'un başrolünde yer aldığı The Old Guard'la ilgili ise henüz yorum yapmadı. Ancak 10 Temmuz'da yayına giren filmin gördüğü ilgi sonrası Netflix'in en çok izlenen filmlerinden birisi olması bekleniyor.

Netflix, Black Lives Matter hareketinin alevlenmesiyle 13th, Dear White People ve American Son gibi siyahların hayatlarına odaklanan yapımların izlenme sayılarında önemli ölçüde artış olduğunu da belirtti. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER