Oscar’lı oyuncu Forest Whitaker’ın yeni dizisi sadece TV+’ta ekrana gelecek!

Oscar’lı oyuncu Forest Whitaker’ın yeni dizisi sadece TV+’ta ekrana gelecek!
Başrolünde Forest Whitaker’ın, hapisten çıktıktan sonra İtalyan mafyası ile mücadeleye giren bir adamı canlandırdığı “Godfather of Harlem”in yanı sıra, bilimkurgu dizisi “Spides” tüm bölümleriyle TV+’a özel olarak yayına girdi. Temmuz ayında da zengin içeriğiyle dikkat çekecek olan TV+’ta, dizi ve filmlerin yanı sıra Premier Lig, NBA ve Formula 1 gibi dünya çapında sportif organizasyonlar da büyük ilgi görecek.
 
Turkcell’in dijital televizyon platformu TV+ bu ay da Oscar ödüllü oyuncu ve yönetmenlerin filmlerine ev sahipliği yapacak.

Temmuz’da yayına başlayan ve Harlem’deki suç örgütlerini konu alan “Godfather of Harlem” dizisi tüm bölümleriyle Türkiye’de sadece TV+ ekranlarında olacak. Dizinin başrolünde Oscar ödüllü aktör Forest Whitaker yer alıyor. Narcos’un yaratıcılarından Chris Brancato ve Paul Eckstein’in imzasını taşıyan dizi, 60’lı yıllarda hapisten çıkan ve Harlem’e dönen Bumpy Johnson’ın İtalyan mafyası ile olan mücadelesini anlatıyor.

TV+ arşivine eklenen bir diğer dizi ise bilimkurgu kategorisinde yer alan “Spides”. Dizinin başrollerinde Rosabell Laurenti Sellers, Falk Hentschel, Florence Kasumba ve Désirée Nosbusch yer alıyor. Hikaye, gizemli bir ilaç aldıktan sonra komaya giren ve bu ilacın uzaylılar tarafından verildiğini fark eden başkarakter Nora’nın etrafında geçiyor. Spides da tüm bölümleriyle TV+’ta izlenebilir.
 
Formula 1, Premier Lig ve NBA heyecanı TV+’ta
Dizi ve film kanallarının dışında spor kanallarıyla da ilgi gören TV+, temmuz ayında Formula 1, Premier Lig ve NBA heyecanını ekranlara taşıyacak. 12 Temmuz’da Avusturya Grand Prix’si ile başlayan Formula 1 yarışları ve Premier Lig’in en köklü rekabetlerinden Arsenal – Liverpool karşılaşması TV+ ekranlarında olacak. Dünyanın 1 numaralı basketbol organizasyonu NBA heyecanı da ise 30 Temmuz’da TV+’ta yaşanmaya başlayacak.
 
Haziran’ın en çok izlenen filmi “Rampage: Büyük Yıkım”
Haziran ayında da diziden filme, spordan çocuk kanallarına kadar ilgi çekici içerikleriyle izleyicilerin tercihi oldu. TV+’ı en çok izleyen ilk 10 şehrin başında İstanbul yer aldı. İstanbul’u Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır ve Trabzon takip etti. Haziran ayında, TV+’ın en çok izlenen filmlerinin başında ise başrollerini Dwayne Johnson ve Naomie Harris’in paylaştığı “Rampage: Büyük Yıkım” geldi. “Equalizer 2”, “Otel Transilvanya 3”, “Overlord”, “Madagascar 3” ise en çok izlenen ilk 5 film arasında yer aldı.

 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER