Havuz kuşağı serisi DMAX’te ekrana gelecek!

Havuz kuşağı serisi DMAX’te ekrana gelecek!
Dünyaca ünlü oyuncu Mario Lopez, havuzlarını yenilemek isteyen ailelerin imdadına koşuyor. Sihirli tasarım dokunuşları ile sıradan havuzları harika birer tatil köyüne dönüştüren Süper Havuzlar, 6 Temmuz ve 7 Temmuz 19:55’te DMAX’te.
 
Denver şehir merkezindeki ışıkların üzerinde yüzme hissini ne verebilir? Peki, ormanı deneyimlemek için Amazon’a gitmeniz gerektiğini kim söyledi? Tutkunun, hayal gücünün, yaratıcılığın ve bütçenin sınırlarını zorlayan, Amerika’nın en güzel arka bahçelerindeki büyüleyici yüzme mekanlarına konuk olacağınız Havuz Deyip Geçme, 8 Temmuz Çarşamba’dan itibaren hafta içi her gün 19:55’te DMAX’te.
 
Hayal güçlerini serbest bırakıp bahçelerini güzelleştirmek isteyen müşterileri için tatil köyü tarzında havuzlar inşa eden Kelly ile ekibi, inanılmaz tasarımlarıyla yüzme havuzlarının yalnızca çocuklar için olmadığını kanıtlıyor. Kelly Caviness ile oğulları Christian ve Cameron’un ödüllü rüya havuzlarını oluşturduğu Havuzun Kralları, 15 Temmuz Çarşamba’dan itibaren 19:55’te DMAX’te.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER