Digiturk'te bu haftanın öne çıkan içeriklerinde neler var?

Digiturk'te bu haftanın öne çıkan içeriklerinde neler var?
Digiturk, her yaşa ve her zevke uygun özel kanalları ile birbirinden farklı dizi, film ve belgesel içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Digiturk’ün özel kanalları gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor.

Digiturk’te bu haftanın öne çıkan içerikleri şöyle;

Ken Loach’tan “Sorry We Missed You” beIN MOVIES PREMIERE’de!
2008 Ekonomik Krizi ile baş etmeye çalışan bir ailenin hikayesini konu edinen “Üzgünüz, Size Ulaşamadık” (Sorry We Missed You), 4 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de!

Usta yönetmen Ken Loach'un en yeni yapıtı ve Altın Palmiye adayı "Sorry We Missed You"nun konusu ise şöyle; yaşadıkları mali kriz, Ricky ve ailesini ciddi bir sıkıntıya sürükler. Borçları ile başa çıkmaya çalışan aile, bu süreçte oldukça yıpranır. Eski rahatlarına kavuşmaya çalışan aile, karşılarına çıkan bir fırsatı değerlendirmeye karar verir. Yapılacak işler aslında hiç de kolay değildir. Biri, yeni bir minibüs ile serbest zamanlı olarak teslimat sürücülüğü, diğeri de bakıcılık yapmak zorundadır. Ailelerini geçindirmek ve dünyada ayakta kalmak için kendilerini işe vermek zorunda kalan çift, bu zorlu süreçte kendilerini büyük bir kırılmanın ortasında bulur.

“Billionaire Boys Club” beIN MOVIES PREMIERE’de!
Yönetmenliğini Jamex Cox’un üstlendiği, başrollerini usta oyuncu Kevin Spacey ve “Rocketman” filminde Elton John’u canlandıran Taron Egerton’ın paylaştığı “Düzenbazlar Kulübü” (Billionaire Boys Club), 5 Temmuz Pazar günü saat 21.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de!

1980’lerde Amerika’da yaşanan gerçek bir hikâyeye dayanan “Billionaire Boys Club”ın konusu ise şöyle; 80'lerin ortasında Beverly Hills'den gelen varlıklı bir mirasyedi olan genç Joe Hunt, aynı zamanda girişimciliği ile tanınır. Kendi gibi zengin bir çevreden gelen bir grup gençle birlikte hem daha çok kazanmak hem de kendilerini daha özel hissetmek için Billionaire Boys Club'ı kurarlar. Saadet zinciri olarak işleyen kulübe, insanlar yaptıkları tüm birikimleri teslim etmekte, şehrin varlıklı kesiminden ve dev şirketlerden yatırım teklifleri yağmaktadır. Joe Hunt ve arkadaşlarının kurduğu saadet zinciri kısa sürede Los Angeles’ın yıldızı haline gelse de gençler kendilerini FBI radarına girmekten kurtaramaz.

Hayatın acı ve tatlı tarafları “About Endlessness” ile ekrana geliyor!
Roy Andersson'un Binbir Gece Masalları’nın anlatıcısı Şehrazad’ın öykü anlatımından ilham alarak çektiği “About Endlessness” (Sonsuzluk Üzerine) beIN Connect Festival Kategorisinde izleyici ile buluşuyor.

Başrolünde Martin Serner, Tatiana Delaunay ve Anders Hellström’un bulunduğu “About Endlessness” farklı farklı hikayelerden oluşuyor: Kendilerini sırılsıklam yapan yağmurun altında kızını doğum günü partisine götüren bir babanın, inancını yitirmeye başlayan bir rahibin, aşkı hiç tatmamış bir adamın, bir kafenin dışında özgürce dans eden kızların hikayesi... Yönetmen “About Endlessness” filmi ile insanların güzel olduğu kadar acımasız da olan hayatlarına bir yolculuk gerçekleştiriyor.

“Not Defterim” İle Saklı Mekânlar Gün Işığına Çıkıyor
Seyahat etmeyi, araştırmayı ve öğrenmeyi seven, bir iş insanının yapılacaklar listesine aldığı, keşfedilmeyi bekleyen yerler, ilginç hikayeler, lezzetler, değişik kültürler ve tarih bilgileriyle “Not Defterim” 3 Temmuz’dan itibaren her Cuma 20:50’de beIN IZ’de!

Not Defterim’in ilk durağı Fransızlar’ın dahi henüz keşfedemediği bir doğa harikası “Canal Du Midi” olacak. 17. yüzyılın en büyük inşaat projelerinden biri olan kanal, Fransız mimar Pierre Paul Riquet’in Atlantik’i Akdeniz’e bağlama hayaliyle servetini yatırdığı, Avrupa’nın en eski işleyen kanalı olma özelliğini taşıyor. Leonardo Da Vinci’nin hayali olan kanal, kendisinden sonra yapılan Süveyş ve Panama kanallarına da ilham olmuştur.

“Bunu Yemekte Konuşalım” beIN Gurme’de!
Deniz Ülkü Arıboğan’ın özgün ve alanında tanınmış simaları misafir edeceği sofralarda, gündelik hayattan kültür sanata, spordan akademik dünyaya kadar renkli bir yelpazede sohbetlerin edileceği “Bunu Yemekte Konuşalım” 5 Temmuz Pazar günü saat 11:15’te beIN GURME”de başlıyor.

“Bunu Yemekte Konuşalım”da bu hafta, yeni medya ve dijital dünyanın öncü isimlerinden, yapımcı Elif Dağdeviren konuk oluyor. Elif Dağdeviren dijital medyanın ülkemizdeki seyri ve dünyada ulaştığı aşamaları anlatıyor...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER