Disney Channel’ın efsane dizileri ekranlara geri dönüyor!

Disney Channel’ın efsane dizileri ekranlara geri dönüyor!
Disney Channel, Temmuz ayında da birbirinden renkli içeriklerle izleyicileriyle buluşuyor. Disney Channel’ın efsane dizilerinden İyi Şanslar Charlie, ailece kahkahalarla izleyeceğiniz yeni bölümleriyle, 3 Temmuz’da ekranlara geri dönüyor.

Miley Cyrus’ın başrolünde olduğu Hannah Montana da hafta sonları Disney Channel’daki yerini alıyor. Arjantin’e taşınan Luna’nın burada yelken açtığı yeni hayatını konu alan Soy Luna’da heyecan, yeni bölümleri ile Temmuz’da da devam edecek. Şahinler takımı yeni sezon hazırlıklarını tamamladı. Futbol tutkunlarının favori dizisi İlk 11 de yeni bölümleriyle hafta sonları Disney Channel’da olacak.

İYİ ŞANSLAR CHARLIE

Disney Channel’ın efsane dizilerinden birisi daha ekrana Temmuz ayında geri dönüyor!

Duncan ailesine “Merhaba!” deyin. Ailece kahkahalarla izleyeceğiniz dizi İyi Şanslar Charlie, 3 Temmuz’da başlıyor.
Amy ve Bob Duncan’ın Teddy, PJ, Gabe ve ailenin en minik üyesi Charlie ile 4 çocukları olmuştur. Anne ve babaları çalıştığı için Charlie’nin bakımına çocuklar yardımcı olurlar ama tüm sorumluluk Teddy’nin üstüne kalır. Charlie için mamalar, bebek bezleri ve bebek bakımı ile ilgili her şeyi öğrenmeye başlayan ve en büyük sorumluluğu üstlenen Teddy bazı zamanlarda herkese göz kulak olur.

Tüm bölümler Teddy’nin Charlie’ye iyi şanslar dileyerek bitirdiği, günlük serüvenlerini kaydettiği video günlük ile sonlanır.

Disney Channel’ın efsane dizisi İyi Şanslar Charlie 3 Temmuz’dan itibaren her Cuma 19.45’te Disney Channel’da.

HANNAH MONTANA

Disney Channel’ın efsane dizilerinden Hannah Montana geri döndü!

14 yaşında sıradan bir genç olan Miley ve onun diğer kimliği olan dünyaca ünlü pop yıldızı Hannah Montana! Miley'nin bu sırrını en yakın arkadaşları bile bilmiyor.

Miley Cyrus’ın başrolünde olduğu Disney Channel’ın efsane dizisi Hannah Montana hafta sonları 19.15’te Disney Channel’da.

SOY LUNA

Soy Luna yeni bölümleri ile devam ediyor!

Luna Valente, Cancun Meksika’da onu evlat edinen ebeveynleri Miguel ve Monica ve en iyi arkadaşı Simon ile birlikte mutlu ve sıradan bir hayat yaşamaktadır. Cancun’da hem okula devam etmekte ve hem de yarı zamanlı olarak paten ile fast-food dağıtımı yapmaktadır.

Fakat aniden hayatı beklenmedik bir şekilde değişir ve ailesinin çalıştığı konağın yeni sahibi Sharon Benson onlara reddedemeyecekleri bir teklif sunar.

Hep birlikte Arjantin’e taşınırlar ve Luna ülkenin en iyi okullarından South Blake College'da okumaya başlar. Luna bir anda kendini, büyük bir şehirde, farklı insanlarla dolu yeni, zenginlerin okulunda bulur. Luna’nın yeni hayatında İtalyan bir diplomatın oğlu olan etkileyici Matteo ve yeni ev sahibinin kızı Ambar ile da uğraşması gerekecek. Ama azim ve coşku ve paten sevgisi ile yeni arkadaşlar edinecek, sesini bulacak, ilk aşkıyla tanışacak ve gerçek kimliğini keşfedecek.

Soy Luna’nın yeni bölümleri Pazartesi’den Perşembe’ye 19.45’te Disney Channel’da!

İLK 11

Şahinler takımı yeni sezon hazırlıklarını tamamladıysa taraftarlar tribündeki yerlerini alabilir! Ve işte karşınızda sahaların hızlı çocukları! Bu sezon hepsinden daha hızlı olacak, Şahinler, Dünya Kupası'nda mücadele edecek!

Ayrılan ve yeni gelen oyuncularla birlikte yepyeni bir ekip olan Şahinler, şu ana kadar gördükleri en zorlu spor mücadelesine, yani Dünya Kupası'na katılır. Bu arada, Álamo Seco'da yeni bir problem ortaya çıkar ve Gabo doğduğu yeri korumak için mümkün olan her şeyi yapmak zorunda kalır. Gabo futbolun zirvesine ulaşmak istiyorsa, geçmişiyle geleceği arasındaki bağı güçlendirmeli ve önüne çıkan bütün engelleri aşmalıdır.

İlk 11 yepyeni bölümleriyle Disney Channel'da! Eee ne duruyorsun hadi formaları hazırla!

İlk 11, 3. sezon yeni bölümleri ile hafta sonları 20.15’te Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER