The Crown'ın 5. sezonunda Prenses Margaret'ı canlandıracak isim belli oldu

The Crown'ın 5. sezonunda Prenses Margaret'ı canlandıracak isim belli oldu
The Crown'ın 5. sezonunda Prenses Margaret'ı canlandıracak isim belli oldu. Phantom Thread filmindeki rolüyle 2017'de Oscar adaylığı kazanan Lesley Manville, dizinin kadrosuna dahil oldu.

Netflix dizisinin final sezonu özelliğini taşıyan beşinci sezon öncesi kadrosu bir kez daha değişecek. Daha önce Imelda Staunton'ın rolü Olivia Colman'dan devralacağı duyurulmuştu. Manville de diziye Vanessa Kirby'den sonra dahil olan Helena Bonham Carter'ın yerine gelecek. Çekimler gelecek yıl içinde başlayacak. Henüz yayınlanmayan 4. sezonunsa bu yıl içinde ekrana gelmesi planlanıyor. The Crown, dördüncü sezonunda ise Emma Corrin'in canlandırdığı Leydi Diana'yı ve Gillian Anderson'ın hayat verdiği Margaret Theatcher'ı tanıtacak.

Lesley Manville'ın kadroya dahil olduğu haberi The Crown'ın sosyal medya hesabından duyuruldu. Açıklamada oyuncunun "Prenses Margaret'ı oynadığım için daha mutlu olamazdım. Sorumluluğu iki müthiş aktristten devralıyorum ve yüz karası olmayı cidden istemiyorum. Ayrıca sevgili arkadaşım Imelda Staunton'la kardeşi oynamak tam anlamıyla eğlenceden başka bir şey değil," ifadelerine yer verildi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER