ABC, Revenge'in devam dizisinden vazgeçti

ABC, Revenge'in devam dizisinden vazgeçti
ABC, Revenge'in devam dizisinden vazgeçti.

Kasım 2019'da kanalın 2011-2015 yılları arasında dört sezon boyunca yayınlandığı dizinin devam dizisinin hazırlıklarına başladığı haberi gelmişti. Hatta orijinal dizide Nolan karakterini canlandıran Gabrial Mann'ın onay aldığı takdirde dizide yer alması bekleniyordu. Ancak salgın nedeniyle onay verdiği pilotları henüz çekemeyen ve elindeki projeleri değerlendirmeye alan ABC, Revenge'in uzantısını rafa kaldırdı.

Ana diziden Mike Kelley ve Joe Fazzio'nun yapımcı olarak yer aldığı muhtemel uzantı, Latin Amerika asıllı göçmen bir karakter üzerine kuruluydu. Ailesinin yıkımına sebep olan bir hanedanlıktan intikam almak için Malibu'ya gelen genç bir kadın işe koyuluyor. Bu yolda da Revenge'in sevilen karakterlerinin birisinden yardım alıyor. Sackler-vari bir ilaç hanedanlığı küresel bir salgına yol açmakla kalmamış biyokimyager annesinin öldürülmesine sebep olmuştur.

ABC ayrıca Thirtysomething dizisinin uzantısı olan, başrolünde Chris Wood'un yer aldığı Thirtysomething(else)'den ve Dracula hikayesini kadın odaklı anlatacak Brides'tan da vazgeçti. Öte yandan kanal, çekimler devam edebilmek için güvenli hale geldikten sonra elinde kalan projelerin bir kısmının pilot bölümünü çekmeyi planlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER