Freeform'un pandemi dizisi Love in the Time of Corona'nın kadrosu açıklandı

Freeform'un pandemi dizisi Love in the Time of Corona'nın kadrosu açıklandı
ABD'nin kablolu kanallarından Freeform için hazırlanan salgın dönemi dizisi Love in the Time of Corona'nın kadrosu açıklandı:

Leslie Odom Jr. (Hamilton), Nicolette Robinson (The Affair), Tommy Dorfman (13 Reasons Why), Rainey Qualley (Mad Men), Gil Bellows (Patriot), Rya Kihlstedt (One Mississippi), Ava Bellows (This Too Shall Pass) ve L. Scott Caldwell (Lost) ekibe katıldılar. Sezonu 4 bölüm sürecek projede aşkı arayan ve karantina zamanı birbirine bağlanan bir grup insanın iç içe geçmiş hikayeleri anlatılacak.

Uzaktan çekim yöntemiyle Los Angeles'ta hazırlıklarına başlanan dizinin çekimlerini oyuncular kendi evlerinden gerçekleştirecek.

Gerçek hayatta çift olan Odom Jr. ve Robinson, James ve Sade isminde bir çifti oynayacak. James işi gereği sürekli yolda olan, Sade ise evde kalıp kızlarını büyüten kişidir. Pandemi nedeniyle tek çatı altında buluşunca ilişkilerini ve önceliklerini yeniden değerlendirirler. Dorman, Oscar isminde nonbinary bir stilisti, Qualley ise Elle adında bir şarkıcı-söz yazarını canlandıracak. Pandeminin belirsizliği devam ederken Oscar ve Elle'nin platonik arkadaşlığı karmaşık bir hale gelir. Oscar'ın online buluşmaları ilişkiye doğru ilerlerken diğer yandan Elle'in duyguları çiçek açmaya başlar.

Gil Bellows, Paul isminde bir adamı, gerçek hayattaki eşi Rya Kihlstedt dizideki eşi Sarah'yı, kızları Ava Bellows ise dizideki kızları Sophie'yi canlandıracak. Sophie, salgın nedeniyle üniversiteden dönerek aile evine gelir ve birkaç ay öncesinde ayrılık kararı alan çift, sevgilisi tarafından terk edilen kızlarına destek olmak için birlikte karantinaya girer.

Caldwell, kocasıyla 50. evlilik yıl dönümlerini kutlamaya kararlı Nanda'yı oynayacak. Ancak Charles (Charlie Robinson) salgın nedeniyle bulunduğu rehabilitasyon merkezinden ayrılamamaktadır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER