Digiturk'te bu hafta neler var?

Digiturk'te bu hafta neler var?
Digiturk’ün özel kanalları gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor.

Digiturk’te bu haftanın öne çıkan içerikleri şöyle;

Yeni Mini Dizi “Perry Mason” beIN SERIES VICE’ta!
Yıl 1931, Los Angeles. ABD halkı Büyük Buhran nedeniyle ekonomik olarak çok zor günlerden geçmektedir. Petrolün, olimpiyat oyunlarının ve sinemanın tüm kenti şekillendireceği günler yakınken, kaçırılan bir çocuğun davası tüm ulusu birbirine kenetler. Dava kentin en ünlü savunma avukatlarından Perry Mason’ın önüne geldiğinde, o da karşılaşacağı şoke edici gerçeklerden habersizdir. Ne var ki, basit bir çocuk kaçırma vakası olarak başlayan bu bulmaca, sonunda Perry’nin kendi kurtuluşu için de kilit görevi üstlenecektir. “Perry Mason”, 22 Haziran’dan itibaren her Pazartesi ABD’den 24 saat sonra saat 22.00’da beIN SERIES VICE’ta.

Emmy ödüllü yıldız Matthew Rhys’e yine Emmy ödüllü Tatiana Maslany ve John Lithgow’un eşlik ettikleri dizinin yapımcıları arasında Robert Downey Jr. ve “Game of Thrones”un yönetmen ekibinden Timothy Van Patten’ı görüyoruz.

“Yellowstone” 3. Sezonuyla beIN SERIES DRAMA’da!
Başrollerini Oscar ödüllü Kevin Costner, Luke Grimes ve Kelly Reilly’nin paylaştığı ve 3. sezonda kadrosuna “Lost” dizisinden de tanıdığımız Josh Holloway’in katıldığı “Yellowstone” 23 Haziran’dan itibaren her Salı saat 22.00’da ABD’den 48 saat sonra beIN SERIES DRAMA’da.

“Yellowstone”da, Montanalı çiftçi aile Duttonların hikayesi ele alınıyor. Kevin Costner’ın Amerika’nın en büyük arazilerinden birinin sahibi olan John Dutton karakterini canlandırdığı dizide, her kesimden çeşitli saldırılara maruz kalan Dutton çiftliği üzerinden dönemin Amerikasında yaşanan güç savaşları anlatılıyor.

“The Current War” beIN MOVIES PREMIERE’de!
Başrollerini Benedict Cumberbatch, Michael Shannon, Nicholas Hoult ve Tom Holland’ın paylaştığı yönetmenliğini Alfonso Gomez-Rejon’un üstlendiği “The Current War” (Elektrik Savaşları), 21 Haziran Pazar günü saat 21.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de.

Tarihin en önemli olaylarından biri olan elektrik ampulünün icadını konu edinen “The Current War"ın konusu ise şöyle; tarihe, elektrikte alternatif akımın kullanımına öncülük eden isim olarak geçen George Westinghouse, Tesla'nın desteğini alacaktır. Çünkü Westinghouse'a göre Edison, icadı konusunda ölümcül hatalar yapmıştır. Tesla ve Westinghouse, alternatif akımla ilgili büyük bir bahse girer. Kazanan kişi tarihin akışını değiştirecektir...

“Kocan Kadar Konuş 2: Diriliş” beIN MOVIES TURK’te!
Şebnem Burcuoğlu'nun aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan eğlenceli ve bir o kadar da komik “Kocan Kadar Konuş 2: Diriliş” filmi, 20 Haziran Cumartesi günü 22.00’da beIN MOVIES TURK’te.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği, başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı “Kocan Kadar Konuş”un devam filmi “Kocan Kadar Konuş 2: Diriliş”in konusu ise şöyle; geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan'a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu, Efsun ve Sinan'ın hikayesine de gölge eder: Aileler.

Lezzetli Tarifler “İdil'den” de!
Ünlü şef İdil Yazar’ın birbirinden güzel ve lezzetli tariflerle evinize konu olduğu “İdil'den”, hafta içi her gün 13.00’da beIN GURME’de.

Ne yemek yapsam diye düşünürken kaybettiğiniz vakti size geri verecek olan İdil Yazar, her bölümde evde kolay uygulayabileceğiniz tariflerle mutfakta harikalar yaratıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER