Primetime Emmy ödül töreninin sunuculuğunu Jimmy Kimmel üstlendi

Primetime Emmy ödül töreninin sunuculuğunu Jimmy Kimmel üstlendi
Primetime Emmy ödül töreninin sunuculuğunu üstlenecek isim belli oldu. ABD'de ABC'nin yayınlayacağı tööreni Jimmy Kimmel'ın sunacağı açıklandı.

Daha önce iki kere (2012-2016) daha Emmy'nin sunucusu olan Kimmel, son olarak iki sene üst üste Oscar törenini sunmuştu. Primetime Emmy töreninin hali hazırda 20 Eylül'de düzenlenmesi planlanıyor. Anca ertelenme ihtimali de bulunuyor. TV Akademisi, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada teknik ödüllerin dağıtıldığı törenleri iptal ettiklerini, after parti olarak da bilinen Governers Ball'un yapılmayacağını duyurdu. Törenle ilgili detaylar daha sonra açıklanacak.

Jimmy Kimmel duyurudan sonra yaptığı açıklamada "Nerede yapacağız ya da nasıl yapacağız veya bunu neden yapıyoruz onu bile bilmiyorum. Ama yapıyoruz ve ben sunacağım," ifadelerine yer verdi.

Oscar töreninin dün itibarıyla iki ay ertelenmesinin ardından BAFTA'dan da benzer bir açıklama geldi ve iki tören Nisan ayına kaldı. Tiyatronun prestijli ödülü Tony Awards da 7 Haziran'dan ertelenerek belirsiz bir tarihe kaydırıldı. Altın Küre ise henüz tarih konusunda açıklama yapmadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER