NBC, Lincoln Rhyme'ı ve Perfect Harmony'yi iptal etti

NBC, Lincoln Rhyme'ı ve Perfect Harmony'yi iptal etti
NBC, Lincoln Rhyme'ı ve Perfect Harmony'yi iptal etti. İki dizi de kanalın reyting beklentisinin altında seyrettiği için iptalleri bekleniyordu.

13 bölümlük sezonunu 23 Ocak'ta tamamlayan Perfect Harmony, 0.6 reyting/2.9 milyon izleyici ortalaması tutturmuştu. Kahkaha efektsiz komedi dizisinin başrolünde Bradley Whitford ve Anna Camp yer alıyor. Speechless dizisinden Lesley Lake Webster'in yaratıcısı olduğu dizinin yapımcılığını 20th Century Fox Television üstlendi. Eskiden Princeton Üniversitesi'nde müzik profesörü olarak görev alan bir adam beklenmedik bir şekilde küçük bir kasabadaki koronun başına geçer. 

Aynı isimli bir filmi de bulunan The Bone Collector romanından esinlenen Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector ise 10 bölümlük sezonunu 13 Mart'ta tamamladı ve 0.8 reyting/5.6 milyon izleyici ortalaması tutturdu. Sony ve Universal TV ortaklığıyla hazırlanan yeni dizinin başrolünde Russell Hornsby ile Arielle Kebbel yer alıyor. Bir seri katili avlamaya uğraşırken ciddi bir şekile yaralanan kriminolog (Hornsby), yüksek profilli davaları araştırırken ve katilin peşinden gitmeye devam ederken genç bir polisten (Kebbel) yardım alıyor.

NBC, henüz Bluff City Law, Council of Dads, Indebted, Manifest ve Zoey’s Extraordinary Playlist'in geleceğiyle ilgili karar vermedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER