Sefirin Kızı'nın geri dönüş haberi sosyal medyada büyük ilgi gördü!

Sefirin Kızı'nın geri dönüş haberi sosyal medyada büyük ilgi gördü!
Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Star Tv’nin  milyonları ekrana kilitleyen dizisi ‘Sefirin Kızı’ 15 Haziran’da ekrana geri dönüyor. Dizinin ekrana dönüş haberi ve yeni bölümden yayınlanan başrol oyuncuları Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek’in  fotoğrafları hafta sonu tüm sosyal medyanın gündemindeydi.
 
Yeni bölümden yayınlanan ilk kareler dizinin fanlarından çok büyük ilgi gördü. 24 saat gibi kısa bir süre içinde 122.100’ün de paylaşım gerçekleştiren fanlar  hem dizi hem de başrol oyuncularının TT olmasına neden oldu. Diziyi çok özlediklerini belirten “Sefirin Kızı” hayranları yaptıkları yorumlarla sosyal medyanın da gündemini değiştirdi.

Sefirin Kızı, yeniden ekrana dönmek için gün sayarken yayınlanan 16’ncı bölüm tanıtımı büyük ses getirdi. Dizinin hayranları, merakla bekledikleri tanıtımı karşılarında görünce sosyal medya hesaplarından binlerce yorum yaptı. Aynı zamanda dün akşam yayınlanan özel bölüm, herkesi ekran başına kilitledi.

HERKES BU ŞARKIYLA HÜZÜNLENDİ

Ekranların en beğenilen çiftlerinden olan Engin Akyürek (Sancar) ve Neslihan Atagül Doğulu (Nare), yayınlanan yeni bölüm tanıtımında, oyunculuklarıyla da büyük beğeni topladı. Funda Arar’ın ‘Senden Öğrendim’ isimli şarkısının eşliğinde yayınlanan tanıtım, adeta duygu seli yaşattı.

BİNLERCE YORUM ALDI

Öte yandan ‘Sefirin Kızı’, sosyal medyada da yeni bölüm tanıtımıyla birlikte binlerce yorum aldı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#SefirinKızıBaşlıyor’ etiketiyle yorum yapan seyirci, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun oyunculuğuna duydukları hayranlığı dile getirdi.
 
Sancar ve Nare’nin yürek yakan aşkları merak dolu gelişmelerle 15 Haziran akşam Star TV’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER