Sefirin Kızı dizisi özel bölümüyle ekrana gelecek!

Sefirin Kızı dizisi özel bölümüyle ekrana gelecek!
Engin Akyürek veNeslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı,  Star TV’nin sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’, çok özel bir bölümle ekrana geliyor. Akıllarda kalan ve en beğenilen sahnelerden oluşan bu çok özel bölüm, herkesi ekran başına kilitleyecek.
 
Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı “Sefirin Kızı”nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandırıyor.
 
Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri Ege’de yapılıyor.
 
Yönetmenliğini  Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor.
 
Özel Bölüm Konusu;
 
Nare, Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşamıştı. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başaran Nare, ettiği yeminle de herkesi farklı bir duygunun içerisine sokmuştu.  Onların sevdası, gerçekten imkansızdır. Akıllarda kalan ve unutulmayan sahnelerden hazırlanan bu çok özel bölüm, seyirciyi ekran başına kilitleyecek.
 
Yayın Saati: 20.00 / Yeni bölüm – Özel Blm
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER