Yerli yapım belgeseller D-Smart GO’da izleyicilerle buluşuyor!

Yerli yapım belgeseller D-Smart GO’da izleyicilerle buluşuyor!
Hayatına yepyeni bir yön verenler, müzik dünyasını altüst edenler, hiç tatmadığınız lezzetlerle buluşturmaya gelenler... Sadece D-Smart GO’ya özel yerli yapım belgesellerle izleyicilerle buluşuyor.
 
Kaliteli ve zengin içerikleriyle yayın yapan D-Smart GO, yayınlarını zenginleştirmeye, yeni içerik yatırımları yapmaya devam ediyor.
 
Digital yayıncılık konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart dünyasını ve sadece GO’ya özel özgün içerikleri hem internet üzerinden hem de bir OTT servisi olarak sunuyor.
 
D-Smart GO, bu kez daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış yeni belgeselleri izleyiciler ile buluşturuyor. Tamamı orijinal ve yerli olan belgesellerin konuları ise şu şekilde:
 
Sert ünlüler: Rap müzik sanatçılarının müzikle birlikte verdikleri varoluş mücadelesini konu eden “Sert Ünlüler” gazeteci/müzik yazarı Müjde Yazıcı Ergin’in yönetmenliğinde Fuat, Eypio, Şanışer, Saian, Patron, Pi gibi isimlerin kariyerlerine odaklanıyor.
 
Açık mutfak: Yalnızca Instagram üzerinden rezervasyon alan, gezici, vegan bir şef, göl kıyısındaki evini açık bir mutfağa çeviren bir hayalperest... Sıra dışı yemek kültürlerinin sınır tanımayan sofraları yerel ürünler ve farklı lezzetlerle D-Smart GO ile Açık Mutfak’ta tadılıyor.
 
Ters Yön: Herkesin gittiği modern yaşamın işaret ettiği yönün tersine gidenler, U dönüşü yapıp yepyeni hayat kuranlar, hayalleri için elindekilerden vazgeçenler... Ters yöne gitmenin binbir şeklini ilham verici öyküleriyle D-Smart GO’da anlatıyorlar.
 
Teknoloji ve altyapısıyla yabancı rakipleriyle yarışabilecek tek yerli platform olarak geliştirdikleri D-Smart GO’nun içerikleriyle de her geçen gün zenginleşmesinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getire proje genel koordinatörü Başar Başarır: “Tamamı yerli yapım ve özgün konulu bu belgeselleri izleyiciler ile buluşturmak uzun zamandır üzerinde emek verdiğimiz bir çalışmaydı. İzleyen herkesin en az bizim kadar beğeneceğine inandığımız bu yerli belgeselleri D-Smart GO’da yayınlamaktan ayrıca sevinç duyuyoruz.” dedi.

Proje ve yayın sorumluları Senem Taşdemir ile Savaş Doğan, yepyeni ve özgün yerli belgesellerin ilk defa D-Smart GO’da izleyicilerle buluşmasından duydukları mutluluğu dile getirirken amaçlarının D-Smart GO’da geniş bir belgesel arşivi yaratmak olduğunu vurguladılar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER