American Horror Story'nin 10. sezonu salgın nedeniyle 2021'e kaldı

American Horror Story'nin 10. sezonu salgın nedeniyle 2021'e kaldı
American Horror Story'nin 10. sezonu salgın nedeniyle 2021'e kaldı.

Sonbaharda ekrana gelmesi beklenen sezonun çekimlerine yaz mevsiminde başlanacaktı, sezonun teması gereği kumsal yakınlarında çekilecekti. Ancak Ryan Murphy prodüksiyonların durması nedeniyle planların değişebileceğini belirtmişti. Bugün gelen açıklamayla erteleme resmileşti. 10. sezonun açıklanan kadrosunda Kathy Bates, Macaulay Culkin, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross ve Finn Wittrock yer alıyor.

FX, Fargo, A Teacher (Hulu), Y: The Last Man ve Archer dizilerini de benzer sebeple erteledi. American Crime Story'nin yeni sezonunun son durumu ise resmiyet kazanmış değil ve ertelenme ihtimali bulunuyor. Bahsi geçen dizilerin 2020 bitene kadar yayına girip girmeyeceğini ise zaman gösterecek. Kanalın 2021 sonuna kadar ekrana getireceği yapımlarsa şöyle:

American Horror Stories, American Horror Story, Archer, Atlanta, Better Things, Breeders, Cake, Dave, Fargo, Hip Hop Untold, Hysterical, Impeachment: American Crime Story, It’s Always Sunny in Philadelphia, Mayans M.C., Mr Inbetween, The Old Man, Pose, Pride, Snowfall, A Teacher, B.J. Novak antholoji dizisi, What We Do in the Shadows, The Weekly, A Wilderness of Error ve Y: The Last Man.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER