Everything’s Gonna Be Okay ve Motherland: Fort Salem, 2. sezon onaylarını aldı

Everything’s Gonna Be Okay ve Motherland: Fort Salem, 2. sezon onaylarını aldı

Freeform, Everything’s Gonna Be Okay ve Motherland: Fort Salem dizilerine 2. sezon onayı verdi.

Everything’s Gonna Be Okay, Mart ortası 10 bölümlük sezonunu tamamlamıştı. Motherland: Fort Salem ise yarın ekrana gelecek bölümle tamamlayacak. İki dizi de 2021'de ekrana dönecekler.

Bir cadı dizisi olan Motherland: Fort Salem'in hikayesi alternatif bir zamandaki A.B.D.'de geçiyor. Cadıların çektiği zulümler uzun yıllar önce sona ermiş ve hükümetle ülke adına savaşmak için anlaşmışlar. Cadıların Fort Salem adını verilen bir merkezde sihirle temel savunma eğitimi aldığı bir dönemdeyiz. Düşmanlara karşı kullanılan taktikler ve silahlar artık doğa üstü. Moderm zamanda cinsiyet rolleri de değişmiş ve kadınlar özellikle askeriyede daha öne çıkan taraf olmuş.

Hikaye askeriyede yer alan üç cadı genç kız üzerine kurulu. Abigail'in (Kelcey Mawema) annesi orduda general; Tally'nin (Jessica Sutton) annesi kızının askeriyeyle herhangi bir bağının olmasını istemiyor ve Raelle'in (Taylor Hickson) annesi ise orduya hizmet ederken hayatını kaybetmiş. Motherland'de cadı terörist grubu The Spree ile savaşan bu üç genç kadının hayatında olup bitenler anlatılıyor.

Please Like Me dizisiyle bilinen Josh Thomas'ın hazırladığı ve başrolünü üstlendiği Everything’s Gonna Be Okay'de Nicholas, 25 yaşında, bekar babası ve iki kız kardeşiyle aynı evde yaşayan bir gençtir. Yarı-kız kardeş olduğu kardeşlerinden birisi otizmlidir. Kardeşleri konusunda bekar olan babasına pek yardımcı olmasa bile babasının ölümcül bir rahatsızlığı olduğunu öğrendiğinde kızların destek alabilecekleri sadece Nicholas kalır.

Kadroda Kayla Cromer, Maeve Press ve Adam Faison gibi isimler de yer alıyor.

Freeform ayrıca koronavirüs nedeniyle Good Trouble'ın 3. sezonunun ve Grown-ish'in 3. sezonunun ikinci yarısının gelecek seneye ertelendiğini de duyurdu. The Bold Type'ın 3. sezonun ikinci yarısı ise planlandığı gibi gelecek ay başlayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER