TRT Belgesel koronavirüs salgınını yakından incelemeye devam ediyor!

TRT Belgesel koronavirüs salgınını yakından incelemeye devam ediyor!
TRT Belgesel hayatımızın ortasına yerleşen koronavirüs salgınını yakından incelemeye devam ediyor. Daha önce Küresel Tehdit: Kovid-19 belgeseli ile virüs hakkında bilinmeyenleri ekrana taşıyan TRT Belgesel, Hastane İstanbul Korona ile yoğun bakımlara girerek sağlık çalışanlarımızın mücadelesine tanık oluyor.
 
Küresel Tehdit: Kovid-19 ilk üç bölümüyle peş peşe ekrana geliyor
 
Virüsün kıtalar arası yolculuğu, yapılan fedakarlıklar, kriz dönemindeki alınan zorlu kararlar ve hiç duyulmamış ilham kaynağı hikayeler; Küresel Tehdit belgeselinde izleyici ile buluşuyor.
 
6 bölümden oluşan ve yaşanılan zorlu mücadeleyi aktaran belgesel, ilk üç bölümüyle yarın saat 12.35’te ekrana geliyor. Salgına farklı bir perspektiften bakılmasını sağlayan belgesel, virüsün tüm ayrıntılarını çarpıcı olarak izleyici karşısına çıkarıyor.
 
Hastane İstanbul Korona ilk bölümüyle yarın akşam saat 22.00’de
 
Hastane İstanbul Korona, yüzyılın salgın mücadelesinde en kritik noktalar olan yoğun bakım servislerine girerek Türk sağlık çalışanlarının verdiği mücadeleyi ekrana getirecek.
 
Tamamı yoğun bakımda geçen dünyanın ilk covid-19 serisi olma özelliğine sahip belgeselde günlerdir ailelerinden uzak kahramanca mücadele veren sağlık çalışanları ve nefes almakta zorluk çeken hastaların gerçek hikayeleri izleyici karşısına çıkacak.
 
Yoğun bakımlarda yaşananları ilk kez ekrana getirecek olan belgeselde; kahraman sağlık çalışanlarının güçlü durma çabası, acil müdahaleler, hastaların yaşam mücadelesi yakından incelenecek.
 
Böylesi fedakar sağlık personeline sahip olmanın gururunun yaşanacağı belgeselde, neden evden çıkmamanız gerektiğini ve neden sosyal mesafe konusunda ısrar edildiğini çok daha iyi kavranacak.
 
Hastane İstanbul Korona, Doktor Yalım Dikmen sorumluğundaki İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yoğun bakım ünitesindeki sağlık çalışanlarının ve Covid-19 hastalarının verdiği savaşı gözler önüne seren ilk bölümüyle yarın akşam saat 22.00’de TRT Belgesel’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER