Love, Simon filminin dizi uyarlaması Love, Victor 19 Haziran'da başlıyor

Love, Simon filminin dizi uyarlaması Love, Victor 19 Haziran'da başlıyor
Love, Simon filminin dizi uyarlaması Love, Victor 19 Haziran'da başlıyor. Diziyi online yayın platformlarından Hulu yayınlayacak.

Love, Simon filmi Becky Albertalli'nin romanından uyarlanarak sinemaya gelmişti. Proje ise kitabın veya filmin direkt uyarlaması olmayacak. Aynı dünyada geçen benzer bir yapım olarak ekrana gelecek. 2017'de vizyona gelen film ve Albertalli'nin "Simon vs the Homosapien Agenda" isimli romanı eşcinsel bir ergeni merkezine oturtan romantizm odaklı bir yapım. Filmde ana karakteri Nick Robinson canlandırdı. Dizinin ana karakterini ise Michael Cimino (Annabelle Comes Home) üstlendi.

Cimino yeni dizide filmde yer alan Creekwood Lisesi'nde okumaya başlayan, yeni bir şehre alışmaya çalışan, evle ve kendi cinselliğiyle ilgili yaşadığı zorluklar olan Victor karakterini canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Ana Ortiz, Victor'ın annesi Isobel'i; James Martinez babası Armando'yu; Isabella Ferreira kız kardeşi Pillar'ı; Mateo Fernandez ise erkek kardeşi Adrian'a hayat verecek. Bebe Wood ve Rachel Naomi Hilson, arkadaşları Lake ile Mia'yı canlandıracak. Sophia Bush Mia'nın babasının yeni kız arkadaşı Veronica'yı oynayacak.

Nick Robinson dizide dış ses olarak yer alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER