Fazilet Hanım ve Kızları, Meksika'da ve Dominik'te de ekrana gelecek

Fazilet Hanım ve Kızları, Meksika'da ve Dominik'te de ekrana gelecek
Inter Medya, Fazilet Hanım ve Kızları iki için iki yeni anlaşma duyurdu. Dizi, Meksika'da ve Dominik Cumhuriyeti'nde de ekrana gelecek.

Diziyi Meksika'da pek çok Türk dizisini ekrana getiren Imagen yayınlayacak, Dominik'te ise Color Vision yayınlayacak. Avşar Film'in yapımcısı olduğu Fazilet Hanım ve Kızları, Star TV'deki yayınını Haziran 2018'de 50. bölümüyle tamamladı. 

Inter Medya'nın temsil ettiği dizilerden Bir Zamanlar Çukurova dizisinden de güzel haberler geliyor. Şubat ayında yayınına başlayan ve Imagen Mexico'da ekrana gelen dizi, reytinglerini gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. TIMS & B'nin yapımını üstlendiği drama dizisi ülkemizde ATV'de yayınlanıyor ve kanalın Perşembe programında yer alıyor.

Inter Medya'nın satış ve alımlardan sorumlu ismi Beatriz Cea Okan anlaşmaların ardından "Fazilet Hanım ve Kızları geçtiğimiz yılın en başarılı Türk dizilerinden birisiydi. Yeni anlaşmalar dizinin global büyümesinde bir başka dönüm noktası oldu. Imagen ve Color Vision'la olan ortaklığımızı büyütmek için sabırsızlanıyoruz ve Bir Zamanlar Çukurova'nın harika sonuçlarını duyurmaktan dolayı memnunuz. İlk günden beri potansiyeline güvendik ve yayınlanmaya devam ettiği bölgelerde yüksek reytingler almaya devam ediyor," açıklamasında bulundu.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER