AMC, Daryl Dixon için de film yapmayı düşünüyor

AMC, Daryl Dixon için de film yapmayı düşünüyor
The Walking Dead'den her şekilde yararlanmaya kararlı olan AMC, Daryl Dixon için de film yapmayı düşünüyor.

We Got This Covered'ın haberine göre film henüz resmi olarak onaylanmadı. Proje şu an için geliştirme aşamasında ve onay ile virüs sonrasında başlanacak hazırlıkla 11. veya 12. sezondan sonra ekrana gelmesi bekleniyor. Filmde Daryl'ın da Rick'i arayanlardan olması ve Merle'ü içeren bazı geçmiş sahnelerinin bulunması ihtimaller arasında gözüküyor. 

AMC, daha önce Rick Grimes karakteri için de film onayı verdi. Ancak henüz Andrew Lincoln'ün başrolünde yer aldığı filmle ilgili detayları paylaşmadı. Virüs nedeniyle sezon finalini tamamlayamayan The Walking Dead, devam eden 10. sezonunu 15. bölümüyle tamamladı. 16. bölümse daha sonra özel bölüm olarak yayınlanacak. Sezonun ikinci yarısında diziden çıkan Michonne karakterinin de Rick Grimes filminde gözükeceği konuşuluyor.

Koronavirüs sonrası The Walking Dead'in uzantısı Fear the Walking Dead'in yeni sezonunun çekimleri de durdu. 12 Nisan'da başlaması beklenen ikinci uzantı The Walking Dead: World Beyond'ın yayını ise yılın son çeyreğine kaldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER