Party of Five dizisi ilk sezonunun ardından iptal edildi

Party of Five dizisi ilk sezonunun ardından iptal edildi
Party of Five dizisi de yolun sonuna geldi. Freeform kanalında ekrana gelen dizinin ilk sezonunun ardından iptal olduğu açıklandı.

1994-2000 yılları ekrana gelen drama dizisi Party of Five'ın modern versiyonu olan yeni dizi, 8 Ocak'ta başladığı 10 bölümlük sezonunu mart ayında tamamlamıştı. Ancak reytingleri kanalın beklentisinin altında seyrediyordu. 

Aile draması türündeki orijinal dizi altı sezon boyunca ekrana kaldı, başrollerden Neve Campbell ve Jennifer Love Hewitt'e Altın Küre ödülü kazandırdı. Orijinal dizide ebeveynlerini kaybeden beş kardeşin hayatın türlü türlü sorunlarıyla baş etmeye çalışması anlatılıyor. Modern versiyonda da benzer şekilde beş kardeşin başından geçenler anlatılıyor. Farklı olarak kardeşlerin ebeveynleri sınır dışı edilmiş ve Meksika'ya gönderilmiş. 

Yeni dizinin kadrosunda Brandon Larracuente, Emily Tosta, Niko Guardado ve Elle Paris Legaspi gibi isimler yer alıyor. Yeni versiyonu orijinal diziyi de hazırlayan Chris Keyser ve Amy Lippman hazırladı. Sony Pictures Television Studios'un yapımcısı olduğu Party of Five'ı Michal Zebede yazdı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER