Ödüllü illüzyonist Kubilay Tunçer ile puhutv'de Evde Sihir’e davetlisiniz!

Ödüllü illüzyonist Kubilay Tunçer ile puhutv'de Evde Sihir’e davetlisiniz!
Kubilay Tunçer; evde vakit geçirdiğimiz günlerde, evdeki malzemelerle ailece keyifli vakit geçirmek için sihir sırlarını puhutv.com’da açıklıyor…
 
Her bölüm önce numaraları yaparak sizleri şaşırtacak hemen ardından da nasıl yapılacağını önemli ipuçları ile detaylıca öğretecek. Böylece evlerinde olan çocuklar aileleriyle birlikte Kubilay Tunçer Evde Sihir programıyla aynı numaraları yapmayı deneyecek ve öğrenecek.
 
Sizler de malzemeleri hazırlayın ve Kubilay ile birlikte sihirli bir deneyime hazır olun!

 
KUBİLAY TUNÇER KİMDİR?
 
2009’da Merlin ödülünün sahibi olmuş ve dünyada yılın en iyi kabare sihirbazı seçilmiştir. 2017’de Uluslararası Belgrad Festivali’nde 1.lik ödülü kazanmıştır.
 
Türkiye'de uzun soluklu turneler gerçekleştiren Tunçer, televizyon programlarının yanı sıra Devlet Tiyatrosu ve Opera’sında birçok prodüksiyonda görsel efekt danışmanlığı yapmıştır. İstanbul Magic Festival’in kurucusudur.
 
Sihirbazlığın yanında dramatik yazarlık ve oyunculuk alanında da eğitimler vermektedir. Televizyon, sinema ve tiyatroda Cardenio, Susam Sokağı gibi bir çok eserin senaristliğini üstlenen Kubilay Tunçer, Nuri Bilge Ceylan'ın Bir Zamanlar Anadolu'da filmi başta olmak üzere 10'dan fazla filmde ve 20 civarında televizyon dizisinde çeşitli karakterler canlandırmıştır.
 
Kültür ve sanat alanındaki çalışmaları geniş bir yelpazade sürmektedir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER