atv, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı bu yıl evden kutlayacak!

atv, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı bu yıl evden kutlayacak!
Kurtuluş Savaşı devam ederken Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Millet Meclisi bu yıl 100. yaşında. 23 Nisan’ın ilk defa 1929’da Çocuk bayramı olarak kutlanmasının da üstünden 91 yıl geçti. 100 yıl önce bir milletin uyanışına, kenetlenip dünyanın en büyük ordularına meydan okuyarak bağımsızlığını kazanmasına tüm dünya şahit oldu.

Milletimizin gönlünde bağımsızlığımızın sarsılmaz ifadesi olarak en önemli yeri işgal eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl evlerinde geçirmek zorunda olan çocuklarımız ile yine coşku ile kutlamak istiyoruz.
 
Bu yıl çocuklarımız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajlarını atv ekranından duyuracak!
 
Evlerinden katılarak bizlere her yıl yaşadıkları coşkularını, sevinçlerini, sevgilerini ve söylemek istediklerini ileten her çocuğumuzla bu 23 Nisan’da ekranımızla, bizler de varız!
 
Sen de 23 Nisan kutlamasında atv ekranlarında olmak istiyorsan yapman gereken çok kolay!
 
En güzel kırmızı ya da beyaz kıyafetini giyin. Eline Türk bayrağını al. 23 Nisan mesajını, şiirini, dansını videoya al ya da çizip, boyadığın bir resmin ile fotoğrafını çek, www.atv.com.tr adresinde yer alan form ile birlikte, 22 Nisan 2020 tarihine kadar bize gönder. Bizler de atv ekranında mesajını tüm Dünya’ya iletelim. 
 
atv 23 Nisan kutlamasına katılmak için;
 
*Göndereceğiniz videolu mesajlarda görüntü yatay olacak şekilde çekilmeli.

*Videolarda ışığın arkadan değil yüze gelecek şekilde önde olmasına dikkat edilmeli.
 
*23 Nisan kutlamasına katılacak çocuklarımızın “4-12 yaş arası” olması gerekmektedir.
 
Haydi çocuklar bu 23 Nisan’da atv ekranındayız!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER