Netflix'in Damien Chazelle imzalı yeni dizisi The Eddy'nin tanıtımı yayınlandı

Netflix'in Damien Chazelle imzalı yeni dizisi The Eddy'nin tanıtımı yayınlandı
Oscar ödülü yönetmen ve senarist Damien Chazelle'in Netflix'e hazırladığı yeni dizi The Eddy'nin tanıtımı yayınlandı. Dizi, 8 Mayıs'ta ekranda olacak.

Sezonu 8 bölüm sürecek müzikal drama türündeki yapım, günümüz Paris'inde geçecek. Şehirdeki müzik kulübü sahibi ve kulüpte çalışan bir grubun şehirle başa çıkması üzerine kurulu olacak. Senaryosunu Jack Thorne'un kaleme aldığı The Eddy, La La Land, Whiplash ve The First filmleriyle bilinen Chazelle'in kariyerindeki ilk dizi projesi. Kadrosunda Andre Holland, Melissa George ve Amandla Stenberg de yer alıyor.

Holland, New York'tan Paris'e gelen caz piyanisti Elliot Udo'ya hayat veriyor. Udo, başarız durumdaki kulübün bir kısmına ortak ama bu başarısızlığı herkesten saklıyor. Kulübün yıldız şarkıcısıyla olan ilişkisi de pek yolunda gitmemekte. 15 yaşındaki kızı bir anda karşısına çıkınca zayıflığıyla yüzleşmesi ve büyümeyi öğrenmesi gerekecek. George, New York'ta yaşayan eski eşi Elliot'u, Stenberg ise ziyarete gelen kızını canlandırıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER