Ricky Gervais’li After Life'ın ikinci sezonu 24 Nisan'da Netflix'te!

Ricky Gervais’li After Life'ın ikinci sezonu 24 Nisan'da Netflix'te!
Ricky Gervais’in hem yaratıcısı olduğu hem de başrolünde yer aldığı After Life yepyeni 6 bölümüyle 24 Nisan 2020 Cuma tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te.

"Ricky Gervais’den ikinci sezona dair:

“İlk sezona aldığımız olumlu geri dönüşlerden sonra şaşkına döndüm. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım! Dizinin herkeste aynı duygusallığı uyandırması gerçekten çok dokunaklı. Her şeyin  "umut"  olduğu ikinci sezonun izleyicilerle buluşmasını heyecanla bekliyorum.”

After Life İkinci Sezon Hakkında:

Küçük bir kasaba olan Tambury'de yerel bir gazetede yazar olan Tony'nin (Ricky Gervais) hayatı karısının kanserden ölmesi ile altüst olur.

İkinci sezonda kaderiyle hala savaş veren Tony'nin arkadaşlıkları pekişmeye devam eder. Her biri kendi sorunları ile boğuşurken bir de gazetenin kapatılma tehlikesi ile mücadele ederler.

Kasabanın yerel Am-Dram gösterisi herkesin modunu yükseltecek mi?

Netflix orijinal dizisi AFTER LIFE, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlük dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson. Baş yapımcılar ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.

Dizide Ricky Gervais ile birlikte Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Bradley (The Harry Potter series, Game of Thrones),  Ashley Jensen (Extras), Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony Way (Edge of Tomorrow), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road), Tracy-Ann Oberman (Eastenders) rol alıyor. Yeni sezonda kadroya dahil olan isimler ise Peter Egan (Downton Abbey), Ethan Lawrence (Bad Education) ve Bill Ward (Coronation Street, Emmerdale).
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER