7. Koğuştaki Mucize filminin dağıtımını Inter Medya üstlendi

7. Koğuştaki Mucize filminin dağıtımını Inter Medya üstlendi
7. Koğuştaki Mucize filminin dünya genelindeki dağıtımını Inter Medya üstlendi.

Aras Bulut İynemli ile Nisa Sofiya Aksongur başta olmak üzere kadrosunda İlker Aksum, Mesut Akusta, Yıldıray Şahinler, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Deniz Baysal, Deniz Celiloğlu ve Celile Toyon gibi isimleri bulunduran film, 5.3 milyonu aşan gişesiyle geçtiğimiz yılın en çok izlenen filmi olmuştu. Başarısını dijitalde de devam ettiren 7. Koğuştaki Mucize, Fransa ve ABD de dahil olmak üzere Netflix'in hizmet verdiği pek çok ülkede kendisine ilk 10'da yer buldu.

Inter Medya'nın kurucusu ve CEO'su Can Okan konuyla ilgili "7. Koğuştaki Mucize, kataloğumuz için önemli bir ekleme ve yüksek bir dağıtım potansiyeline sahip. Hali hazırda dünya genelinden birkaç alıcıyla görüşme halindeyiz ve zamanı geldiğinde anlaşmaları tamamlamayı umuyoruz," yorumunda bulundu.

2013 yapımı aynı isimli Kore filminin uyarlaması olan 7. Koğuştaki Mucize'nin yapımcılığını Lanistar Media ve Motion Content Group, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin, senaryo süpervizörlüğünü Özge Efendioğlu, senaryosunu ise Kubilay Tat yaptı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER