Yeni online yayın platformu Quibi bugün yayın hayatına başladı

Yeni online yayın platformu Quibi bugün yayın hayatına başladı
Piyasadaki yeni online yayın platformlarının arasına "Quibi" de dahil oldu. Bugün itibarıyla açılışını yapan platform, açılışta 50 yeni programla yayına girdi. Milyar doları geçen yatırımla işe koyulan Quibi'nin ilk yılında ekrana getirmeyi hedeflediği sayı ise 175.

Pek çok yıldızla anlaşarak geniş bir hazırlığa giren Quibi dizilerin yanı sıra film, günlük haberler, spor programları, belgesel ve çocuk içerikleri hazırlamayı da planlıyor. İçerikler platformun yayın politikası gereği en fazla 10 dakika sürecek. Şu an için yalnızca ABD sınırlarında hizmet veren Quibi'nin ücreti reklamlı olarak 5 dolar, reklamsız olarak 8 dolar. Hatta Quibi, iki haftalık deneme süresi olarak sunmaya hazırlandığı teklifini virüs nedeniyle şu an için 90 güne çıkardı.

Platformun açılışıyla izlemeye sunulan ve düzenli bir yayın programıyla ekrana gelmeye devam edecek diziler şunlar:

* Survive:Game of Thrones dizisiyle bilinen Sophie Turner ve Corey Hawkins (24: Legacy, The Walking Dead) başrolde. Jane ve Paul'un içinde olduğu uçak karla kaplı ücra bir yere düşer. Kazadan kurtulan sadece ikisi olur. İkili kendilerini enkazdan kurtarıp hayatta kalmak için mücadele etmeye başlarlar. Vahşi doğa, acımasız koşullar ve kişisel travmaların olduğu zorlu bir yolculuk onları beklemektedir.


* Most Dangerous Game:Ölümcül bir hastalığı olan ve hamile karısıyla ilgilenmeye çalışan bir adam üzerine kurulu. Karakter, 24.5 milyon dolar ödüllü ve tehlikeli bir kedi-fare oyununa potansiyel bir av olarak dahil olur. Christoph Waltz ve Liam Hemsworth’ün başrollerinde olduğu dramada Sarah Gadon, Zach Cherry, Aaron Poole, Christopher Webster, Billy Burke ve Natasha Bordizzo da yer alıyor.


* Flipped:Ev yenileme uzmanları olarak çalışan Jann ve Cricket, kendilerini bir uyuşturucu kartelinin zula evinde bulur. Uyuşturucu satıcılarının pençelerine düşen çift bu durumdan kurtulmanın yolunu aramaya başlar. Kaitlin Olson ve Will Forte'nin başrolde olduğu komedi dizisinde Andy Garcia, Eva Longoria ve Arturo Castro da yer alıyor.

*
* The Fugitive:1993 yapımı Harrison Ford'lu filmin ve 2000'de ekrana gelen aynı isimli dizinin modern uyarlaması. Başrolde Kiefer Sutherland ve Boyd Holbrook yer alıyor.

Los Angeles'ta metro kullanan bir adamın hayatı metronun saldırıya uğramasıyla alt üst olur. Çünkü sosyal medya aldanması nedeniyle bir anda sorumlu olarak ilan edilir. O da işinde çok iyi bir dedektife yakalanmadan önce masumiyetini kanıtlamak ve asıl suçluyu bulmak için hayatına kaçak olarak devam etmeye başlar.

*

* When the Street Lights Go OnKüçük bir kasabada yaşayan sakinler genç bir kızın ve öğretmenin acımasızca öldürülmesi ile sarsılır. Cinayet soruşturmasının ortasında kalan kurbanın kız kardeşi ve lisedeki akranları normallik duygusunu yeniden bulmaya çalışır. Başrolde Ben Ahlers, Chosen Jacobs, Ivy Matheson, Queen Latifah, Sam Strike ve Sophie Thatcher yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER