HBO, evde kalmayı teşvik için yaklaşık 500 saatlik içeriğini bedava izlenebilir hale getirdi

HBO, evde kalmayı teşvik için yaklaşık 500 saatlik içeriğini bedava izlenebilir hale getirdi
HBO da insanların evde kalmasını teşvik için harekete geçen platformların arasına katıldı. Kanal, online yayın hizmeti verdiği HBO Go ve HBO Now üzerinden yaklaşık 500 saatlik içeriği bedava izlenebilir hale getirdi.

Bunların içinde Veep, Silicon Valley, Succession, The Sopranos, Barry, Six Feet Under, True Blood, Ballers ve The Wire gibi dizilerin tüm sezonları; Isn’t It Romantic, The Lego Movie 2: The Second Part, Smallfoot ve Detective Pikachu gibi pek çok film yer alıyor. Ayrıca The Apollo, The Case Against Adnan Syed, Elvis Presley: The Searcher, The Inventor, Jane Fonda in Five Acts, I Love You, Now Die, McMillion$, True Justice, United Skates ve We Are the Dream'in de dahil olduğu çeşitli belgeseller ve senaryosuz yapımlar da HBO'nun sağladığı yeni ve ücretsiz hizmete dahil.

Showtime, Acorn TV, Sundance Now, Shudder ve UMC gibi çeşitli platformlar ise koronavirüs sonrası 30 günlük bedava kullanım süresi tanımlamaya karar verdiler. IMDb TV, XUMO, Pluto TV ve Tubi gibi bazı platformlar ise ücretsiz-reklamlı içerik hizmeti vermeleriyle öne çıkıyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER