Kardeş Payı dizisi tekrar bölümleriyle atv'de ekrana gelecek!

Kardeş Payı dizisi tekrar bölümleriyle atv'de ekrana gelecek!
Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp’in gerçekleştirdiği, başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan’ın paylaştığı Kardeş Payı, Cuma akşamı atv’de!
 
2 bölüm arka arkaya!

1.bölüm:
Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.
Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.
 
2.bölüm:
Metin ve Ali’ye piyango çıktı!
Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş, Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Yayın Tarihi: 3 Nisan 2020 / Cuma
Yayın Saati: 20.00
 
Yapım: NTC Medya
Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Selçuk Aydemir
Senaryo: Selçuk Aydemir
Oyuncular: Ahmet Kural (Ali) Murat Cemcir (Metin) Seda Bakan (Feyyza) Şinasi Yurtsever (Hilmi) Ayşe Kökçü (Hamiyet) Ali İhsan Varol (Yiğit) Rıza Akın (Tahsin) Demir Karahan (Enver) Berfu Öngören (Şükriye) İpek Yaylacıoğlu (Eda) Sadık Gürbüz (Şerif) Ayhan Taş (Sezai).BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER