Jet Sosyete dizisine bu hafta Alper Saldıran konuk olacak!

Jet Sosyete dizisine bu hafta Alper Saldıran konuk olacak!
Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’, puhutv.com’daki üçüncü sezonuna cuma günü yanına girecek 18’inci bölümüyle devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde konuk oyuncu Alper Saldıran, Avukat Tekin karakteriyle seyirci karşısında çıkacak.

Cengiz şirketin bulunduğu binanın yıkılacağı haberi üzerine bodrum katında türbe olduğu yalanını uydururken; sosyal medyada tanıştığı kızların ekranda göründüğü gibi çıkmamasından bıkan Ozan, avukat arkadaşı Tekin’le birlikte Instagram filtrelerinin yasaklanması için hukuk savaşı başlatır. 

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızın puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV'den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir. puhutv.com’a üye olunduğunda ise bazı özel avantajlardan ve ‘kaldığın yerden izle’ seçeneğinden faydalanmak mümkün.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri de puhutv.com'dan ücretsiz olarak izlenebiliyor. 

‘Jet Sosyete’nin yeni bölümü 3 Nisan Cuma saat 20.00'den itibaren sadece puhutv'de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER