Law and Order serisine yeni bir dizi katılıyor

Law and Order serisine yeni bir dizi katılıyor
NBC'nin uzun ömürlü dizi serisi Law and Order'a yeni bir dizi katılıyor. Kanal, serinin ekrandaki temsilcisi Law and Order: SVU'nun uzantı dizisine onay verdi.

13 bölümlük sezon için onay alan projenin yapımını yine seriden sorumlu Dick Wolf üstlendi. Uzantı dizi Christopher Meloni'nin canlandırdığı Elliot Stabler karakteri üzerine kurulu olacak. Hikaye, Stabler'ın New York Polis Departmanı'nda yönettiği organize suç departmanı üzerine şekillenecek.

Elliot Stabler, Law and Order: SVU'nun ilk 12 sezonunda yer aldı ve Mariska Hargitay'ın canlandırdığı ana karakter Olivia Benson'ın ortağı ve en iyi arkadaşı olarak yer aldı. Evli ve beş çocuk babası olan karakter, emeklilik kararı alarak diziden çıkmıştı. Meloni, canlandırdığı karakterle 2006'da Emmy adaylığı kazandı. 2011'deki ayrlığının ardından True Blood, The Handmaid's Tale,Underground, Happy! ve Survivng Jack gibi dizilerde yer aldı.

Dick Wolf, birkaç hafta önce Universal Television'la olan içerik anlaşmasını beş yıllığına yeniledi ve Law and Order dizisi anlaşma sonrası duyurulan ilk proje oldu. Law and Order: SVU ile 21. sezonuyla ekrana gelmeye devam ediyor. ABD ekranında primetime kuşağında ekrana gelen en uzun süreli drama dizisi olan projenin çekimleri de koronavirüsten etkilendi. Ancak henüz stok bölümlerin sonuna gelinmedi.

NBC, 2018'de Law and Order: Hate Crimes isimli yeni bir dizi daha duyurdu. Ancak daha önce erteleme yaşayan projenin hazırlıkları henüz tamamlanabilmiş değil.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER