Shrill dizisi 3. sezon onayını aldı

Shrill dizisi 3. sezon onayını aldı
Online yayın platformu Hulu'da ekrana gelen Shrill üçüncü sezon onayını aldı. Saturday Night Live oyuncularından Aidy Byrant'ın başrolünde yer aldığı komedi dizisi, sekiz bölümlük yeni sezonuyla 24 Ocak'ta ekrana gelmişti.

Shrill, vücüdunu değiştirmeden hayatını değiştirmek isteyen şişman genç bir kadın hakkında. Mükemmelliyetçi bir patron, hasta aile, kötü erkek arkadaşların olduğu bir hayata sahip olan Annie gazetecilik yapmaktadır. Etrafındakiler kilosu nedeniyle kendisini eleştirse de herkes kadar iyi bir insan olduğunun farkına varır ve ona göre davranmaya başlar.

Lorne Michaels ve Elizabeth Banks'in yapımcısı olduğu Shrill, Lindy West’in anılarını yazdığı Shrill: Notes from a Loud Woman isimli kitabından uyarlandı. West, Bryant ve Alexandra Rushfield (Parks and Recreation) senaristliği üstleniyorlar, Rushfield ayrıca showrunner olarak da görev alıyorlar.

Dizinin kadrosunda John Cameron Mitchell (Annie’nin patronu), Lolly Adefope (Annie’nin en iyi arkadaşı), Luka Jones (Annie’nin erkek arkadaşı) ve Ian Owens (Annienin iş arkadaşı) da yer alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER