puhutv & Anadolu Ateşi iş birliği ile #SanatEvinde!

puhutv & Anadolu Ateşi iş birliği ile #SanatEvinde!
Türkiye’nin en büyük ücretsiz dizi ve film izleme platformu puhutv yayın hayatına başladığı günden bu yana iddialı projeler ile kullanıcılarına yeni deneyimler yaşatmaya devam ediyor.
 
Her ay milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen puhutv.com ve uygulamaları; kütüphanesinde bulunan orijinal içerikler, film, dizi ve yaşam programlarına bir yenisini ekliyor.
 
puhutv.com kullanıcıları tüm içeriklere; puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV'den ulaşabilir, zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir...
 
 
2012 yılında Aspendos Arena’da 120 dansçı ile çekimleri yapılan gösterinin Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’dır.

Anadolu Ateşi’nin temel konsepti medeniyetler buluşmasıdır. Doğu ile batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen, evrensel barış mesajları veren bir dans portresidir. Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek dünyaya çağdaş standartlarda bir gösteriyi, bir kültürel şöleni sunmaktadır.

Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi hemen hemen her yöreden derlenmiş 3000 halk dansı figürü ve halk müziğini içinde barındıran özgün bir projedir.

Mustafa Erdoğan imzasını taşıyan proje, Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozağinin barışla harmanlanan ateşini tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER