Dirty John'un 2. sezonundan ilk tanıtım geldi

Dirty John'un 2. sezonundan ilk tanıtım geldi
İlk sezonunda Connie Britton ve Eric Bana'nın başrolünde yer aldığı antoloji dizisi Dirty John'un ikinci sezonundan ilk tanıtım geldi.

Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John'un ikinci sezonunda Betty Broderick'in hikayesi ekrana gelecek. 1960'lı yıllardan 1980'li yıllara doğru gelecek olan yeni sezon, Betty'nin 1989'da eski kocasını ve onun ikinci eşini öldürmesine yol açan olayları anlatacak. Broderick Davası, Amerika'nın en karmaşık boşanmalarından birisi olarak görülüyor.

Tam ismi "Dirty John: The Betty Broderick Story" olarak açıklanan sezonun başrolünü Amanda Peet (Brockmire) ve Christian Slater (Mr. Robot) üstlendi. Ekipte Rachel Keller (Legion), Emily Bergl (Shameless), Lena Georgas (Westworld), Tiera Skovbye (Riverdale) ve Chris Mason (Pretty Little Liars: The Perfectionists) da yer alıyor.

Keller, Betty'nin kocası Dan'in yükün azaltmak için işe aldığı zeki ve güzel resepsiyonist Linda Kolkena'yı oynayacak. Yeni patronuna aşık olması geleneksel değerleri takip eden Linda'yı ikilemde bırakıyor. Berg, Betty'nin boşanmış tek arkadaşı Marie Stewart'ı canlandıracak. Marie, boşanmayı ciddiye alması konusunda Betty'ye yardım eden bir kadın. Georgas, Betty'nin arkadaşı Janet Rais'i oynayacak. Janet, ayrılık öncesinde ve sonrasında Betty'yi keyiflendirmek ve hayatında bir amaç olması için Betty'ye yardım eden iyi bir arkadaş.

Skovbye ve Mason ise Betty ile Dan'in genç hallerine hayat verecek. Birbirlerine aşık, çalışan ve umut dolu bir çift olan Betty ve Dan, yıllar öncesinde ne kadar zor olursa olsun amaçlarına ulaşmaya bağlı bir çift olarak ekrana gelecek.

Dirty John'un 2. sezonu öncekinin aksine Bravo'da değil, aynı medya grubuna bağlı USA Network'te yayınlanacak. İlk sezonun bölümleri Netflix'te de yer alıyor. Yeni sezon bu yıl içinde ekranda olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER