Dostumun Dünyası köpeklerin yaşamına ışık tutuyor!

Dostumun Dünyası köpeklerin yaşamına ışık tutuyor!
Sunuculuğunu 26 yıllık köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak’ın üstlendiği “Dostumun Dünyası”, bu hafta da dopdolu! Dostlarının gizli dünyasını keşfetmek isteyenler, FOX ekranlarında buluşuyor...
 
Köpeğiniz size bir şey anlatmaya çalışıyor! Ali Yeşilırmak, can dostlarınıza kulak veriyor ve pozitif iletişimle, köpeklerle sahipleri arasındaki bağı güçlendiriyor. Sonuç: Daha mutlu köpekler ve daha mutlu aileler.

Türkiye’nin ilk köpek eğitimi programı olan “Dostumun Dünyası”nın bu bölümünde Ali Yeşilırmak, yetenekli köpeği Max’e çok benzeyen Ares’in yaşam alanına konuk oluyor. Zaman zaman başını alıp giden ve ailesini endişelendiren Ares, Ali’nin yönlendirmeleriyle tasmasız da güvenle gezebilmeyi öğreniyor.

Deneyimli köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, Dr. Ümit Aktaş’ın sahiplendiği Zeytin’i de ziyaret ediyor. Zeytin’in mama kabını görünce başlayan saldırganlığı, birkaç ustaca taktikle, hemen çözülüyor.

Ali Yeşilırmak, bu bölümde özel bir fobi üzerinde de çalışıyor. Dünyalar güzeli Candy, arabaya binme korkusunu, Ali sayesinde yeniyor.

“Dostumun Dünyası”, yalnızca evlerdeki değil, sokaktaki canlara da el vermeye devam ediyor. Ali, bu bölümde hayvanseverlerin oluşturduğu bir barınakta sahipsiz canları besliyor. Önceki haftalarda Ali’nin ormanda hasta ve yaralı halde bulduğu “Dost”tan da iyi haberler var!

FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibi tarafından hayata geçirilen “Dostumun Dünyası”, 21 Mart Cumartesi saat 12.15’te, FOX’ta!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER