MIPTV'nin iptali nedeniyle MIPTV ONLINE+ açılıyor

MIPTV'nin iptali nedeniyle MIPTV ONLINE+ açılıyor
MIPTV'nin organizatörü Reed MIDEM, MIPTV ONLİNE+ isimli yeni bir hizmet başlatıyor.

28 Mart-2 Nisan arası düzenlenecek olan içerik fuarı koronavirüs salgını nedeniyle iptal olmuştu. Şirket bu nedenle MIPTV, MIPDoc ve MIPFormats 2020'nin tüm kayıtlı kullanıcılarına özel içerik erişimi sağlamak için harekete geçti. MIPTV ONLINE+ 30 Mart'ta yayına girecek. 

Böylece MIPTV Drama Buyers’ Summit'te ve MIPDoc Screenings Library'de yer alacak içerikler kullanıcıların erişimine açılacak. Ayrıca In Development, MIPDoc ve MIPFormats sunumları, MIPTV'nin özel konferans bölümleri, Fresh TV ve çocuklara yönelik içerikler de katalogda yer alacak. MIPTV'nin miptv.com'dan erişilebilen online veritabanı da platformda yer alacak. MIPTV ONLINE+ birkaç ay süreyle açık olacak.

Reed MIDEM'in televizyon bölümün genel müdür yardımcısı Lucy Smith, duyuru sonrası yaptığı açıklamada "Müşterilerimiz MIPTV'ye gelemiyorlar, bu nedenle MIPTV'yi onlara getiriyoruz. 30 Mart'tan itibaren 94 ülkeden delegeler birbirleriyle online olarak etkileşime geçecekler ve MIP programlarını ofislerinin veya evlerinin konforunda deneyimleyebilecekler," ifadelerine yer verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER