Haftanın en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman oldu!

Haftanın en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman oldu!
ATV ekranlarında yayınlanan ve çarşamba gecesinin reytinglerinde zirvesinde yer alan ‘Kuruluş Osman’, 14’üncü bölümüyle haftanın en çok izlenen dizisi oldu. 

Tüm kişilerde %14.94 izlenme oranı ve %32.38 izlenme payı ve 20 +ABC1’de %15.54 izlenme oranı ve %32.39 izlenme payı alarak haftanın en çok izlenen dizisi olan ‘Kuruluş Osman’, diğer yapımları geride bırakarak zirvede yer aldı.

Yapımı Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, 18 Mart akşamı yayınlanacak 15’inci bölümünde yine seyirciyi ekran başına kilitleyecek.
 
Osman Bey, Dündar Bey’den nasıl hesap soracak? Balgay tarafından tutsak edilen Gündüz Bey’in akıbeti ne olacak? Bala Hatun iyileşebilecek mi? Samsa Çavuş ve Osman Bey yeniden buluşması dengeleri nasıl değiştirecek? Sofia ve Kongar’ı ele geçiren Osman Bey, Balgay’a karşı nasıl oyun kuracak? 14. bölümün finalinde Osman Bey tarafından yakalanan Sofia’nın akıbeti ne olacak? Yannis, kızı Sofia’yı kurtarabilmek için nasıl bir plan yapacak? 

Bu sorular ‘Kuruluş Osman’ın çarşamba akşamı ATV ekranında yayınlanacak yeni bölümünde yanıt bulacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER