Disney Channel, Mart ayında da yeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturuyor!

Disney Channel, Mart ayında da yeni içeriklerini izleyicileriyle buluşturuyor!
Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan, aile eğlencesinin adresi Disney Channel, Mart ayında da birbirinden eğlenceli içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. 3. sezonu ve yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanan Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi ile Mart ayında da daha fazla güç, daha fazla aksiyon, daha fazla süper-kötü ve daha fazla duyguya hazır olun! Teksas’tan New York’a iş bulmak için gelen ve bir anda çok zengin bir ailenin dört çocuğunun bakıcısı olarak işe başlayan Jessie’nin başından geçenleri konu alan sevilen dizi Jessie bu ay yeni bölümleriyle devam ediyor. 

Pek çok engeli beraber atlatarak arkadaşlıklarını her geçen gün güçlendiren Alex ve Tayfası ise Disney Channel ekranlarında hayranlarını heyecanlandırmaya devam edecek. Hafta sonları tüm aileyi bir araya getiren Sihirli Hafta Sonları kuşağında ise Mart ayı boyunca Camp Rock, İpinucunu Yakala, Çocuk Bakıcılarının Maceraları, Zor Bir Gün, High School Musical, Yeni Nesil 3, Zack ve Cody'nin Film Gibi Yaşamı ve Çılgın Değişim gibi popüler filmler her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da izleyicilerle buluşacak.

Disney Channel Mart Ayı Öne Çıkan İçerikler

YENİ BÖLÜMLER:
MUCİZE: UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ
Zamanla, Marinette ve Adrien arkadaş olurlar. Ancak Marinette duygularını ilan etmenin o kadar basit olmadığını, aslında tam tersi olacağını keşfeder!

Uğur Böceği ve Kara Kedi için yeni güçlerine ve gerektirdiği zaman arayabilecekleri ekip arkadaşlarına rağmen, Hawk Moth ile savaşmak daha da zorlaşır. Rakipleri, onlar için Akumatize olmuş müttefikler yaratabilecek süper-kötü Mayura'yı arayabildiği sürece her zaman kahramanlarımızdan daha güçlüdür.

Daha fazla güç, daha fazla aksiyon, daha fazla süper-kötü ve daha fazla duygu! 3. Sezon, Adrien ve Marinette için bir sınav olacak: Sırlarını tutabilecekler ve özel hayatlarının süper kahraman maceralarına karışmasını önleyebilecekler mi?

Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi 3.sezon yeni bölümler hafta içi her gün 19.15’te Disney Channel’da!

3. sezon final bölümü 5 Mart’ta!

JESSIE
Oylarınızla #DisneyChannelBenimDizim yarışmasında birinciliğe taşıdığınız Jessie devam ediyor.
Teksas’tan New York’a iş bulmak için gelen Jessie bir anda çok zengin bir ailenin dört çocuğunun bakıcısı olarak işe başlar. Bu konuda hiç tecrübesi yoktur. 17 yaşındaki moda ve alışveriş dşkünü Emma, atletik ama çok da zeki olmayan Luke, spor ile hiç arası olmayan ama zeki kardeş Ravi ve 8 yaşındaki en küçük, çok tatlı ama biraz da acımasız Zuri’nin yeni bakıcıları Jessie ile olan maceralarını kaçırmayın.

Jessie hafta sonları 19.45’te 2 bölüm ard arda Disney Channel’da!

ALEX VE TAYFASI
Alex, Nicole, Christian, Sam ve Emma, ayrılmaz beş arkadaştır. Duygular, aşk, korkular ve hayaller ile geçecek lise yılları onları beklemektedir. Güçlü arkadaşlıkları onları yeni tutkuları olan müziğin altında birleştirecek ve bunu geliştirerek gerçek yeteneklerini ortaya çıkaracaklardır. Alex ve arkadaşları kesinlikle çok zor zamanlardan geçecek, hayal kırıklıklarına uğrayacak ve birçok engel ile karşılaşacaktır. Ancak beraber olurlarsa, onların üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey yoktur.

Alex ve Tayfası yeni bölümleriyle her hafta sonu 20.40’ta Disney Channel’da!

SİHİRLİ HAFTA SONLARI: Disney Channel Orijinal Filmleri

Ailece izleyeceğiniz sihirli filmler için hepinizi her hafta sonu 11.00’de Disney Channel’a bekliyoruz!

Mart ayındaki tüm filmleri özlemle beklediğiniz Disney Channel Orijinal Filmleri’nden seçtik.

7 Mart Cumartesi; Camp Rock
8 Mart Pazar; İpucunu Yakala
14 Mart Cumartesi; Çocuk Bakıcılarının Maceraları
15 Mart Pazar; Zor Bir Gün
21 Mart Cumartesi; High School Musical
22 Mart Pazar; Yeni Nesil 3
28 Mart Cumartesi; Zack ve Cody'nin Film Gibi Yaşamı
28 Mart Pazar; Çılgın Değişim

Sihirli hafta sonu her Cumartesi ve Pazar saat 11.00’de Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER