The Magicians ve Almost Family dizileri iptal oldu

The Magicians ve Almost Family dizileri iptal oldu
Syfy kanalının dizilerinden The Magicians için yolun sonu göründü. 5. sezonuna devam eden dizi, bu sezonun sonunda final yapacak.

Dizinin yarın akşam dokuzuncu bölümü yayınlanacak ve 13 bölümün ardından yayın hayatını tamamlayacak. Final bölümü 1 Nisan'da ekrana gelecek. 15 Ocak'ta başlayan sezonun reytingleri Syfy kanalının beklentisinin altında seyrediyordu.FOX kanalında ekrana gelen Almost Family de iptal olan dizilerin arasına katıldı. Kötü reyting oranları nedeniyle Cumartesi gününe sürülen dizi, 22 Şubat'ta sezonunu tamamlamıştı. İptal haberi başrol oyuncularından Timothy Hutton'ın reşit olmayan bir kız çocuğuna 80'li yıllarda tecavüz ettiğiyle ilgili suçlama haberlerinin basında yer bulmasından sonra geldi.

Avustralya'da yayınlanan Sisters dizisinin Amerikan uyarlaması olan drama dizisini Jason Katims (Parenthood) ve Annie Weisman (The Path) hazırladı, senaryoyu Weisman kaleme aldı. Tek çocuk olan bir kadın tanınan bir adam olan babasının (Timothy Hutton) spermini kullanarak 100 kadar çocuğun babası olduğunu keşfediyor. Bu kişilere iki yeni 'kız kardeş' de dahil. Brittany Snow, Megalyn Echikunwoke ve Emily Osment de kadroda yer alıyor.  BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER