Görevimiz Tehlike 7'nin ve The Amazing Race'in çekimleri koronavirüs nedeniyle durduruldu

Görevimiz Tehlike 7'nin ve The Amazing Race'in çekimleri koronavirüs nedeniyle durduruldu
Dünyayı etkisi altına almaya devam eden koronavirüs salgını eğlence sektörünü de etkilemeye devam ediyor.

Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı Görevimiz Tehlike (Mission Impossible) serisinin yeni filminin çekimlerinin durdurulduğu açıklandı. Yedinci filmin çekimlerine İtalya'da devam ediliyordu ve İtalya'nın koronavirüsün yayılmaya devam ettiği ülkelerden birisi olduğu biliniyor.

Christopher McQuarrie'nin yönettiği filmin çekimlere ne zaman döneceği tam olarak belli değil. Görevimiz Tehlike 7'nin vizyon tarihi Yaz 2021 olarak duyurulmuştu.

Yakın dönemdeki bir diğer erteleme kararı ise The Amazing Race yarışmasından geldi. CBS'in yayınladığı yarışmanın 33. sezonunun çekimleri başlamıştı ama durduruldu.

The Amazing Race, format gereği yarışmacılarla farklı ülkeleri dolaşarak onları farklı görevlerin içine sokuyor. Variety'nin haberine göre sezonun henüz 3 bölümü çekilmişken prodüksiyonu durdurma kararı alındı ve ekibin eve gönderilmesine karar verildi.

Yapımcılarından gelen açıklamaya göre ekipten herhangi bir kişiye virüs bulaşmış değil. Aksine bu karar ekipteki herkesin sağlığı düşünülerek alındı. Yarışmanın prodüksiyonunun ne zaman devam edeceği de şimdilik bilinmiyor. İlk üç bölümlük çekimler İngiltere'de ve İskoçya'da yapıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER