Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası, Fox Türkiye'de başlıyor!

Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası, Fox Türkiye'de başlıyor!
Sunuculuğunu 26 yıldır köpek eğitmenliği yapan Ali Yeşilırmak’ın, yönetmenliğini ise Aylin Durandal’ın üstlendiği “Dostumun Dünyası”, 7 Mart itibarıyla her Cumartesi saat 12.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Programın ilk yayınlanan tanıtımı çok sevildi. Birbirinden renkli ve keyifli sahnelerin yer aldığı tanıtımda, köpeklerin sevimli halleri neşeli görüntüler ortaya koydu.

Köpeklerin algı yolunu açarak onlarla doğru iletişimi kurmak için yapılması gerekenleri konu alan programda izleyiciler, köpeklerin sorunlarına, sorunun kaynağına inilerek geliştirilen çözümlere ve mutlu sonlara tanık olacaklar.

Farklı davranış sorunları gösteren köpeklerin sahipleri ile bir araya gelecek Ali Yeşilırmak, sorunları tek tek çözmeye çalışırken, dostlarımızın dünyasına da ayna tutacak.

Yavru eğitimi, çocuklarla iletişim, köpeklerin sosyalleşmesi, farklı evcil hayvanlarla uyum gibi birçok konunun işleneceği programda, yardıma muhtaç sokak hayvanları konusunda da farkındalık yaratılmaya çalışılacak.

FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibi tarafından hayata geçirilen ve çekimleri İstanbul’da devam eden program, evcil dostların dünyasında neler olup bittiğini merak edenler için benzersiz bir rehber olacak.

“Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası”, ilk bölümüyle 7 Mart Cumartesi saat 12.15’te FOX’ta!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER