Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Kanal D ve teve2’de ekrana geliyor!

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Kanal D ve teve2’de ekrana geliyor!
“46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri”, 28 Şubat Cuma akşamı Kanal D ve teve2’den canlı yayınla ekrana gelecek. Sunuculuğunu Cem Davran ve Çağla Şıkel’in üstlendiği törende, yılın yıldızları belirlenecek.

Kırmızı Halı Yayını saat 19:00’da teve2’de...

’46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ yayını saat 19.00’dan itibaren kırmızı halı yayını ile teve2’de başlayacak.

Birbirinden ünlü ve sevilen isimlerin yürüyeceği Pantene Altın Kelebek Kırmızı Halı yayınında; Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk ve Hande Can hem kırmızı halı sunuculuğunu üstlenecek, hem de yorumlarını izleyicilerle paylaşacak.

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni 19.45’de Kanal D ve teve2 ortak yayınında!

Kanal D ve teve2 ortak yayınıyla ekrana gelecek 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, geçen yıl olduğu gibi yine çok etkileyici olacak. Çağla Şıkel ve Cem Davran’ın sunuculuğunu üstlendikleri bu çok özel geceye müzik dünyasının yıldızları özel performanslarıyla renk katacak.

Ödül alan isimlerin yanı sıra; Demet Akalın-Deniz Seki-Işın Karaca-Cansu Kurtçu, Demet Özdemir, Hande Yener, Tuna Kiremitçi-Gökçe Bahadır, Serhat Hacıpaşalıoğlu, Sena Şener, Doğu Demirkol ve Hey Douglas’ın performans sergileyeceği canlı yayın 21.00 itibariyle teve2 ekranından devam edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER